Reklama

Reklama

Reklama

"Mask Singer": kim jest "Słońce?" Teraz już wiadomo, że to...

"Mask Singer" powoli zbliża się do finału. Tym razem z programu odpadło "Słońce", czyli znana i uwielbiana wokalistka, weteranka polskiej sceny muzycznej. "Słońce" było faworytem wśród wszystkich uczestników. Z wielkim żalem pożegnała ją Julia Kamińska. Spodziewaliście się, że to ona?

W ostatnim odcinku z programu "Mask Singer" odpadł Kot, czyli Marcin Miller, lider zespołu Boys (posłuchaj!). Program zbliża się ku końcowi, a sugestie widzów w komentarzach kto jest kim, potwierdzają się z odcinka na odcinek.

"Mask Singer": kim jest Słońce?

Słońce w "Mask Singer" to Beata Kozidrak! Widzowie obstawiali między innymi Majkę Jeżowską, Dodę, Małgorzatę Rozenek. Jednak pod przebraniem Słońca, skrywała się wokalistka Bajmu, Beata Kozidrak. Wszystkie tropy i podpowiedzi jednogłośnie potwierdziły, że fani od wielu tygodni mieli rację!

Reklama

"Mask Singer": Słońce, czyli Beata Kozidrak odpadła z programu!

Jakie podpowiedzi doprowadziły widzów do odgadnięcia kim jest Słońce z "Mask Singer"? Oto one:

 • Beata Kozidrak trenowała szermierkę, balet i gimnastykę artystyczną,
 • Słońce mówiło o sobie: "jestem krnąbrna". Co jest aluzją do okładki Beaty Kozidrak z "Wysokich Obcasów" opatrzonej tytułem "Krnąbrna Beata",
 • Beata jako Słońce mówiła, że sama pisze swoje teksty,
 • Słońce śpiewało piosenkę Sanah, "Szampan", a fani skojarzyli fakty z przeszłości wokalistki i pisali, że pokazała do siebie "dystans",
 • Beata Kozidrak nigdy też nie gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, co również się zgadza z podpowiedzią od Słońca!

"Mask Singer": kto odpadł?

Uczestników w programie zostaje coraz mniej! Odpadły już takie postaci, jak:

 • Słońce - wokalistka Beata Kozidrak
 • Tort - aktor Mateusz Banasiuk
 • Ośmiornica - tancerz Stefano Terrazzino
 • Monster - muzyk Grzegorz Skawiński
 • Wiedźma - blogerka kulinarna Daria Ładocha
 • Róża - prezenterka pogody Dorota Gardias
 • Ważka - aktorka Barbara Kurdej-Szatan

"Mask Singer": jury

Gospodarzem polskiej edycji "Mask Singer" jest Michał Meyer. W jury zasiadają: aktorka "BrzydUli", Julia Kamińska, aktorka znana z "Rodziny zastępczej" Joanna Trzepiecińska, dziennikarz i showmen Kuba Wojewódzki i stand-uper Kacper Ruciński.

Jest to najbardziej hejtowane jury reality-show w Polsce. Najwięcej krytycznych komentarzy dostaje Julia Kamińska za swoje nienaturalne reakcje, a reszta za nietrafne i głupie odgadywanie postaci kryjących się pod przebraniami uczestników.

"Mask Singer": kiedy finał?

"Mask Singer" w TVN emitowany jest w każdą sobotę o godz. 20:00. Finał "Mask Singer" przewidywany jest na sobotę, 14 maja o godzinie 20:00 w TVN.

"Mask Singer": o co chodzi w programie?

W programie "Mask Singer" występują celebryci, aktorzy, piosenkarze, a nawet dziennikarze! Wymyślne i staranne kostiumy ukrywają wszystkie elementy, które mogłyby zdradzić uczestnika. Nie da się go zatem rozpoznać po wzroście, figurze, wieku, kolorze skóry, a nawet głosie!

Jury ma za zadanie odgadnąć prawdziwą tożsamość uczestnika dzięki podpowiedziom. W pierwszej edycji programu "Mask Singer" zakamuflowanymi uczestnikami są/byli: Bocian, Deszcz, Kogut, Kot, Monster, Ośmiornica, Prysznic, Róża, Słońce, Tort, Ważka, Wiedźma.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mask Singer | Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy