Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska szczerze podsumowała na antenie: "Ten rok był trudny i wymagający"

Martyna Wojciechowska (47 l.) powoli nabiera gotowości i odwagi, aby publicznie wypowiadać się na temat końca swojego małżeństwa. Podczas ostatniej wizyty w "Dzień dobry TVN" bardzo szczerze i smutno podsumowała ten rok... Widać, że nie jest jej łatwo.

Zakończenie romantycznej relacji i świeżo zawartego małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wstrząsnęło światem mediów. Rozstanie podróżników można zdecydowanie zaliczyć do jednych z najgłośniejszych w tym roku.

Para przez długi czas nie zabierała głosu na ten temat, ale gdy emocje stopniowo opadają, możemy dowiedzieć się, jakie konsekwencje się za tym kryją. Niestety, wcale nie było kolorowo.

Martyna Wojciechowska: szczere wyznanie na temat rozstania

Podczas ostatniej wizyty w studiu "Dzień dobry TVN" Martyna Wojciechowska postanowiła szczerze przyznać, jakie uczucia wywołały w niej trudne wydarzenia minionego roku. 

Reklama

Przyznała, że warto jest mieć wokół ludzi, na których można polegać, ale jeśli z różnych przyczyn nie jest to możliwe... warto odnaleźć taką siłę w sobie.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

Czesław Mozil i jego żona nie planują dzieci. Może i dobrze?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | rozstanie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy