Przejdź na stronę główną Interia.pl

Martyna Wojciechowska kazała ukochanemu milczeć! On ma tego dość!

Związek Martyny Wojciechowskiej (43 l.) i Przemysława Kossakowskiego (46 l.) nabiera rumieńców, jednak podróżnik nie może się tym pochwalić, choć bardzo by tego chciał. W radości hamuje go jego wybranka.

Martyna do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Była pięciokrotnie zaręczona, a dwa razy odwołała ślub w ostatnim momencie. W jej życiu mężczyzn nie brakowało, ale przy żadnym nie zagrzała miejsca na dłużej.

Reklama

Kiedy w mediach pojawiły się plotki, że podróżniczka zakochała się w Przemysławie Kossakowskim, jej fani bardzo się ucieszyli. Nie da się ukryć, że tę parę sporo łączy - miłość do podróży, niezależność i upór.

Nic więc dziwnego, że w końcu między nimi zrodziła się miłość. Jednak do tej pory ani Wojciechowska, ani Kossakowski nie zdecydowali się wprost potwierdzić doniesień o ich związku. Jedynie dziennikarka zapytana o Przemka powiedziała tylko, że owszem, jest jej bratnią duszą.

Z pewnością więcej na ten temat powiedziałby sam podróżnik, gdyby nie to, że Martyna poprosiła go, żeby trzymali swój związek w tajemnicy!

"Według Przemka kochają się z Martyną już na tyle, że mogliby oficjalnie potwierdzić łączące ich uczucie. Źle mu, że nie może pocałować jej na ulicy czy wziąć za rękę. Czuje się też niezręcznie, odmawiając komentarza, gdy jest pytany o Martynę" - zdradza znajomy Kossakowskiego w rozmowie z "Faktem".

Martyna bardzo ostrożnie podchodzi do nowego związku, nauczona poprzednimi miłosnymi doświadczeniami. Dlatego chciałaby jeszcze trochę poczekać i lepiej poznać Przemka, by upewnić się, że to właśnie ten jedyny. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje