Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła

Martyna Wojciechowska (43 l.) zamieściła kontrowersyjny wpis na Facebooku. Obserwujący jej profil nie zostawili na niej suchej nitki!

Dziennikarka i podróżniczka ma pokaźne grono fanów, którzy wspierają ją na każdym kroku oraz często dają wyraz sympatii i uznania. Na Facebooku, gdzie śledzi ją ponad półtora miliona osób, zwykle przeważają pozytywne komentarze.

Reklama

Ostatnio jednak podpadła swoim wielbicielom i to do tego stopnia, że wylała się na nią istna lawina hejtu. Niektórzy wręcz nie mogli uwierzyć w to, co zrobiła. O co dokładnie poszło?

Gwiazda TVN-u postanowiła zareklamować pakowaną w plastikowe butelki wodę jednego z producentów. Zdjęciom towarzyszył wpis przekonujący, że plastik nie jest wcale taki zły jak większość uważa.

Wojciechowska przedstawiła m.in. argumenty przemawiające za tym, że w sprzedaży masowej plastikowe butelki są lepsze od szklanych.

O ile w przypadku kontrowersyjnych tematów zdania są zwykle podzielone, o tyle tym razem fani byli niemal jednogłośni i zalali Martynę Wojciechowską negatywnymi komentarzami.

Oprócz kontrargumentów możemy przeczytać oskarżenia, że Wojciechowska się sprzedała. Wiele osób wprost napisało także, że zawiodło się na niej.

W to, co napisała dziennikarka, nie może uwierzyć także Karolina Korwin Piotrowska, która na swoim profilu na Facebooku pyta "dlaczego".

A Wy, co o tym sądzicie?

AKTUALIZACJA:

Martyna Wojciechowska postanowiła odnieść się do krytycznych komentarzy. Podziękowała za zainteresowanie postem i dalej przekonuje, że plastik jest super. Oto, co napisała:

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje