Para jest ze sobą od przeszło trzech lat, a jesienią zeszłego roku wzięli ślub.
Niedawno miało miejsce także inne ważne wydarzenie w ich życiu - zamieszkali w nowym mieszkaniu.
Tak się jednak złożyło, że niezbyt długo pobyli w nim razem i obecnie są oddzieleni, a wszystko przez pracę.
Przemysław Kossakowski obecnie realizuje swój program "Down The Road", przez co jest poza domem, Martyna Wojciechowska z kolei, jak podaje "Rewia", wkrótce wyruszy w świat, by kręcić kolejne odcinki "Kobiety na krańcu świata".

Wzajemne wsparcie
Pomimo iż wiąże się to z rozłąką, para wzajemnie się wspiera w projektach zawodowych.
"Jestem z niego bardzo dumna i bardzo mu kibicuję. Program, który prowadzi, uczy tolerancji i ogromnej otwartości. A Przemek ma ogromną cierpliwość, empatię i wrażliwość (...)
Dodała również, że jej ukochany oprócz tego jest wolontariuszem w ośrodku terapii zajęciowej, gdzie wykorzystuje swój talent malarski.
Para obecnie jest w rozjazdach, jednak kiedy tylko znów będą mogli być razem, ponoć planują wyjechać na jakiś czas na Podlasie.

***
Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:








