Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pojadą razem na wakacje?! Miłość kwitnie!

Nie cichną plotki na temat romansu Martyny Wojciechowskiej (43 l.) i Przemysława Kossakowskiego (46 l.). Teraz możliwe, że ta dwójka pojedzie razem w podróż, gdzie będą mogli jeszcze lepiej się poznać.

Wspólne spacery, czułe gesty i ostatnie słowa Martyny w wywiadzie dla programu "Uwaga!" - to wszystko wskazuje na to, że Przemek Kossakowski jest bliski jej sercu. Najpierw w mediach pojawiła się informacja o tym, że dwójka podróżników została przyłapana na romantycznym spacerze w Parku Żeromskiego na warszawskim Żoliborzu.

Potem ukazał się w telewizji materiał poświęcony w całości Przemkowi Kossakowskiemu, który szczerze powiedział podczas wywiadu, że tęskni za stabilizacją i rodziną. Zaraz po jego wypowiedzi, na ekranie pojawił się nie kto inny, jak Martyna, która odniosła się do cytatu z tygodnika "Na żywo", w którym czytamy, że Wojciechowska znalazła w Przemku bratnią duszę.

Reklama

"Jeśli chodzi o to, czy jest moją bratnią duszą, to tak. Myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się pytanie: ‘Czy na pewno?’"- powiedziała tajemniczo dziennikarka.

Jednak ani podróżnik, ani gwiazda TVN nie potwierdzili wprost swojego związku. Za to w mediach pojawiły się kolejne rewelacje, które mogą wskazywać na to, że jednak z tej znajomości może narodzić się płomienna miłość!

"To nowa relacja, która ciągle się rozwija. Martyna i Przemek są bardzo ciekawi, dokąd ich to zaprowadzi. Planują polecieć latem w odległe miejsce, gdzie będą mogli skupić się na sobie. Przemek pozna lepiej nie tylko Martynę, ale i jej córkę" - zdradza w rozmowie z tabloidem "Fakt" informatorka.

Tylko czas pokaże, czy tej dwójce uda się zbudować związek, bowiem oboje mają już pewne historie miłosne za sobą. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy