Reklama
Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca bez makijażu. Trudno uwierzyć, ile ma lat!

Marta Żmuda Trzebiatowska (37 l.) to gwiazda, która stroni od kontrowersji, wyzywających zdjęć, czy odważnych strojów. Aktorka, znana m.in. z serialu stacji Polsat pt. "Kuchnia" bardzo dba o swój nienaganny wizerunek. Ostatnio zrobiła wyjątek i pojawiła się na social mediach w wersji sauté. Jak Żmuda Trzebiatowska wygląda bez makijażu?

Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca bez makijażu. Trudno uwierzyć, ile ma lat!

Marta Żmuda Trzebiatowska znana jest ze swojego eleganckiego stylu. Na co dzień aktorka stawia na naturalność i, mimo że jej zawód wymaga nieraz mocnego makijażu, ona stara się pozostać minimalistką w tej kwestii. Ostatnio na jej Instagramie pojawił się materiał sponsorowany, w którym Marta wystąpiła w wersji bez grama makijażu. 

Piękna aktorka może pochwalić się zadbaną cerą, na której prawie w ogóle nie widać zmarszczek. Choć buzia aktorki wygląda bardzo dobrze, nadal prezentuje się naturalnie, jak u "zwykłego człowieka“. Publikowanie zdjęć bez makijażu w sieci jest ostatnio rzadkością, ponieważ korzystanie z filtrów modyfikujących rysy twarzy jest na porządku dziennym

Reklama

Żmuda Trzebiatowska zaś zachwyca świeżą cerą i nie wstydzi się siebie w naturalnym wydaniu. Aż trudno w to uwierzyć, że gwiazda skończy w lipcu 38 lat!

Marta Żmuda Trzebiatowska - kariera

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła się w Człuchowie w 1984 roku. W 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Po raz pierwszy na ekranie zagościła w serialu "Dom niespokojnej starości". Później pojawiła się w "Magdzie M.", "Teraz albo nigdy" oraz "Chichot losu". 

Jej debiutem filmowym była komedia romantyczna pod tytułem "Nie kłam, kochanie" z 2008 roku. Marta jest gwiazdą serialu stacji Polsat pod tytułem "Kuchnia". W 2015 roku poślubiła aktora Kamilę Kulę, z którym wychowuje dwoje dzieci.

Zobacz też:

Marta Żmuda-Trzebiatowska pomogła dziecku z sąsiedztwa. Zareagowała straż miejska!

Eurowizja 2022: Po ich występie widownia wstała. Powiedział do mikrofonu poruszające zdanie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy