Reklama
Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska tęskni za życiem sprzed dzieci. „Czy to źle?"

Marta Żmuda Trzebiatowska (37 l.) jest mamą dwojga dzieci. Chociaż nigdy nie miała wątpliwości, że założenie rodziny znajduje się wysoko na liście jej marzeń, z czasem przyszły chwile zwątpienia. W szczerym wpisie na Instagramie aktorka wyznała, że zdarza jej się tęsknić za czasami sprzed pojawienia się dzieci.

Marta Żmuda Trzebiatowska  przez prawie 10 lat była w związku z Adamem Królem, którego poznała jeszcze jako nastolatka. Narzeczony, starszy od niej o 12 lat, chciał się żenić i mieć dzieci. Zaplanował jej całą przyszłość i kiedy po jednym z odcinków „Tańca z gwiazdami”, w którym razem wystąpili, poinformował 24-letną wówczas Martę i widzów TVN-u, że chciałby, żeby już urodziła mu dziecko, osłupiała aktorka próbowała wybrnąć z tego z humorem, przekomarzając się, że najlepiej, gdyby urodziła od razu pięcioro. Dopiero po rozstaniu wyjawiła w wywiadzie dla „Grazii”, że po raz pierwszy w życiu ma czas zastanowić się, czego właściwie chce od życia:

Reklama

Podczas wspólnych prób  do sztuki „Przez park na bosaka” poznała Kamila Kulę. We wrześniu 2015 roku odbył się ich ślub. Tym razem Marta nie chciała zwlekać z decyzjami. Jak wyjaśniła w „Grazii”:

Odważne wyznanie Marty Żmudy Trzebiatowskiej

2 lata po ślubie na świat przyszedł synek pary, a 3 lata po nim córka. Żmuda Trzebiatowska nigdy nie ukrywała, że marzy o dzieciach, jednak ostatnio przyznała na Instagramie, że miewa chwile, gdy czuje, że wszystko ją przerasta:

Z pewnością wielu rodziców odniesie się ze zrozumieniem do wyznań Marty. Zresztą wpisują się one w zyskujący na popularności trend odczarowywania mitów związanych z macierzyństwem i otwarte mówienie o tym, że w praktyce ma ono niewiele wspólnego z cukierkowymi obrazkami z reklam. W ujawnianiu prawdy o macierzyństwie przoduje żona Michała Żebrowskiego, Aleksandra, ale Żmuda Trzebiatowska też pozwala sobie na szczerość. Jak wyznaje, chociaż kocha swoje dzieci bezgranicznie, to czasem zdarza jej się z nostalgią wspominać czasy sprzed ich pojawienia się na świecie: 

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski pożera wzrokiem Katarzynę Cichopek. Wyglądała zjawiskowo?

Izabela Janachowska pozuje z synkiem. Fani: "Ale podobny do taty"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy