Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marta Wiśniewska komentuje rozstanie Michała i Dominiki! Nawet ona jest w szoku!

Decyzja Michała Wiśniewskiego (46 l.) o złożeniu papierów rozwodowych, zszokowała nie tylko jego żonę, Dominikę Tajner-Wiśniewską (40 l.), ale także fanów wokalisty i jego byłą żonę – Martę (41.). To właśnie ona postanowiła zabrać głos w sprawie.

Gwiazdor gdy pojawił się w świecie show-biznesu, dał się poznać jako bardzo barwna i nieco ekscentryczna postać. Nigdy nie przebierał w słowach i nie ukrywał emocji, nawet przed kamerami.

Nie jest też tajemnicą, że Michał miał bardzo burzliwe związki z kobietami. Dominika Tajner-Wiśniewska jest jego czwartą żoną.

Wcześniej piosenkarz był w związkach małżeńskich z Magdą Femme, Martą ‘Mandaryną’ Wiśniewską i Anną Świątczak. To właśnie Marta postanowiła zabrać głos w sprawie nagłego zakończenia związku Dominiki i Michała.

Reklama

"Jestem w ogromnym szoku, bo myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice" - wyznaje szczerze zdumiona ‘Mandaryna’ w rozmowie z "Faktem".

Michał chyba nikomu nie zwierzył się ze swoich zamiarów rozstania się z Dominiką. Nawet nie poinformował o tym swoich dzieci, a ma ich czwórkę.

"Skoro nawet Dominika mówi, że nic o rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja, jako była żona miałabym coś wiedzieć?" - zastanawia się Marta.

Przypomnijmy, że ‘Mandaryna’ i Michał rozwiedli się w 2006 roku i obecnie kontaktują się tylko w sprawie dzieci. W całej sprawie gwiazdor konsekwentnie milczy, a Dominika odkąd dowiedziała się, że Michał planuje z nią rozwód, stara się pozbierać w domowym zaciszu. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski | Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje