Reklama
Reklama

Marta Wierzbicka jest załamana swoją wagą! Dlaczego przytyła?!

Marta Wierzbicka (26 l.) niedawno wróciła do Polski z Indii, gdzie był kręcony 2. sezon programu „Azja Express”. Niestety, aktorka przywiozła stamtąd niechcianą „pamiątkę”.

Po pierwszej edycji show TVN-u wszyscy mogli się przekonać, że uczestnictwo w tym programie to nie czysta zabawa. Trudne warunki i zadania, mocno ograniczony budżet i rywalizacja - to tylko niektóre smaczki "Azji Express".

A właśnie to one sprawiały, że biorący udział w wyścigu, zwyczajnie chudli. Tak jest i tym razem, gwiazdy prześcigają się w podawaniu ilości zrzuconych kilogramów.

Niestety, Marta nie może pochwalić się oszałamiającym wynikiem. W szczerej rozmowie z tabloidem "Super Express" zdradziła, że będąc w Indiach....przytyła! To w sumie tylko 3 kilogramy i aktorka pociesza się, że to na pewno tkanka mięśniowa, której z pewnością przybyło jej w Indiach.

Reklama

Ciekawe, jak tego dokonała, bo prowadzący internetowy program Łukasz Jakóbiak (34 l.), w tym samym programie schudł 9 kilogramów.

"Tam nie było czasu na myślenie o jedzeniu. Faktycznie produkcja zapewniała nam tylko wodę, i to w nieograniczonej ilości, ale jedzenie... Jak sobie zdobyliśmy, to mieliśmy, a jak nie, to nie. Bywało, że nie jadło się dzień, dwa. Organizm szybko przyzwyczajał się do głodu" - wyznał w rozmowie z gazetą celebryta. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy