Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marta Paszkin zauważyła u siebie niepokojące objawy. Co jej jest?

Marta Paszkin, która w siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” znalazła szczęście u boku Pawła Bodziannego, ujawniła na InstaStories, że zauważyła u siebie niepokojące objawy. To może świadczyć o chorobie.

Marta Paszkin trafiła do siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” jako kandydatka Pawła Bodziannego. Chociaż od razu wpadła mu w oko, to był moment, gdy ich znajomość omal nie skończyła się rozstaniem z powodu niefortunnego żartu. 

Na szczęście w porę się opamiętali i zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. W historii programu zapisali się jako jedna z najbardziej sympatycznych i lubianych par. Na fali popularności zdobytej w reality show TVP, wystąpili jeszcze w „Dance Dance Dance” i zakończyli rywalizację na 4. miejscu. 

Marta Paszkin zauważyła niepokojące objawy

Ostatnio Marta pokazała na InstaStories niepokojące zdjęcie. Widać na nim jej palce w kolorze, który nie wygląda zdrowo. Palce są żółte i, jak wyjaśniła Marta, jest to skutek zimna. Jak wyznała: 

Reklama

Paszkin ujawniła, że otrzymała wiele wiadomości od kobiet, borykających się z tą samą przypadłością. Ona sama jest właśnie w trakcie diagnozowania, jednak wiele wskazuje na zespół Reynauda, zaburzenie naczynioruchowe o nieznanej przyczynie. 

Jego charakterystycznymi objawami jest marznięcie nosa i małżowin usznych oraz drętwienie palców rąk i stóp w wyniku nadmiernego skurczu naczyń krwionośnych w wyniku stresu lub obniżonej temperatury otoczenia.  

Nieleczona choroba Reynauda może prowadzić do owrzodzeń opuszków palców, a nawet martwicy. Co gorsza, może być objawem wielu poważnych schorzeń, między innymi miażdżycy zarostowej kończyn, zapalenia tętnic czy nowotworów. W przypadku Marty, jak sama wyznała, lekarze nie znają jeszcze powodów występowania tej przypadłości. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Marta Paszkin | objawy | choroby

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje