Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Manowska podtrzymuje Joannę Moro na duchu

Joanna Moro nie ukrywa, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. Na szczęście ma komu zwierzyć się z trosk.

Spotkały się na korytarzu w TVP. Joanna Moro (31 l.) miała akurat zdjęcia do serialu "Blondynka", Marta Manowska (32 l.) z kolei pracowała na planie programu "Rolnik szuka żony". Od razu złapały wspólny język. Tę przyjaźń aktorka docenia zwłaszcza teraz, kiedy jej małżeństwo przechodzipoważny kryzys.

Reklama

- Czasami czujemy się tak, jakbyśmy żyli ze sobą już 70 lat. Z jednej strony to piękne, z drugiej straszne - mówiła niedawno Moro w jednym z wywiadów. Aktorka szczerze opowiadała też, że rutyna jej zdaniem może zabić każde uczucie. I tak dziś dzieje się w jej trwającym od siedmiu lat małżeństwie z Mirosławem Szpilewskim.

Na szczęście ma komu o tym opowiedzieć, bo Marta jest wprawiona w słuchaniu historii o ludzkich troskach i smutkach nie tylko na antenie. - Zawsze potrafi pocieszyć Joasię albo ją rozbawić i rozładować atmosferę - zdradza "Na żywo" znajoma obu pań.

Kiedy Moro się żali, to Marta powtarza, że są tacy, którzy mają jeszcze gorzej. "Na przykład taka stara singielka jak ja!" - żartowała do niedawna, zanim na wakacjach w Azji poznała tajemniczego adoratora. - Marta marzy, by tak jak Asia zostać kiedyś mamą. To ciepła, rodzinna dziewczyna - dodaje informatorka "Na Żywo".

Prezenterka podtrzymuje Joannę na duchu, twierdząc, że każdy kryzys w związku da się przezwyciężyć. I wie, co mówi, bo kiedy w ubiegłym roku mąż innej jej przyjaciółki z TVP, Pauliny Drażby, wyprowadził się z domu, to Marta ją pocieszała. Całkiem skutecznie, bo na ostatniej imprezie Paulina pojawiła się uśmiechnięta w towarzystwie... swojego męża.

Teraz Manowska ma nadzieję, że i w związku Joanny wrócą dawne emocje.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje