Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marta Kaczyńska podzieliła się szczęśliwą nowiną! Płyną gratulacje

Marta Kaczyńska wiedzie spokojne i udane życie rodzinne. Prawniczka spełnia się w roli matki i żony. Dzieci od zawsze były dla bratanicy Jarosława Kaczyńskiego najważniejsza, dlatego uważnie wsłuchiwała się w ich potrzeby. 

Jej córka Martynka przed laty bardzo chciała rozpocząć naukę jazdy konno. Dla Marty było wówczas oczywiste, że musi córce pomóc spełnić marzenie.

Nawet przez chwilę nie przeszło jej przez myśl, że marzenie córeczki może być jej dziecinną fanaberią. Kaczyńska zapisała córkę do szkółki jeździeckiej i od samego wspierała Martynkę w jej dążeniu do marzeń. 

Reklama

Teraz okazuje się, że pomysł z jeździectwem był strzałem w dziesiątkę. Pociecha prawniczki od lat odnosi już sukcesy, ale ostatnie osiągnięcie zrobiło wrażenie na wszystkich. 

Okazuje się, że Martynka została finalistką zawodów jeździeckich, czym pochwaliła się w sieci.  

"Finał Jump Off 2019/2020. W piątek zajęliśmy 2 miejsce w P a N nie jechaliśmy. W sobotę wygraliśmy P. A dzisiaj były finały i po wszystkich eliminacjach Jump Off w Rundzie złotej zajęliśmy 2 miejsc" - poinformowała pociecha prawniczki. 

Pod postem dziewczynki posypało się mnóstwo gratulacji od internautów, ale i od samej mamy Martynki. Pękająca z dumy Kaczyńska nie mogła nie pochwalić się osiągnięciem córki na mediach społecznościowych. 

"Brawo, Kochana!!! Brawo Kamelot" ! - napisała Marta na Instagramie.  

Dobrze, że przed laty Kaczyńska odkryła pasję córki, w której dziś się spełnia i odnosi sukcesy.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska | Jarosław Kaczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje