Reklama

Reklama

Reklama

Marta Kaczyńska nie oszczędza na edukacji córek!

Marta Kaczyńska (35 l.) płaci za szkołę swoich pociech naprawdę spore pieniądze. Pozazdrościć!

W świecie "elit" modne jest posyłanie dzieci do szkół prywatnych, za które trzeba jednak słono płacić. W takich placówkach pociechy gwiazd mogą liczyć jednak na specjalne podejście, wysoki poziom, liczne zajęcia dodatkowe i naukę nawet kilku języków obcych.

Tabloid "Fakt" stworzył niedawno ranking gwiazd, które na edukacji pociech naprawdę nie oszczędzają. Rekordzistami okazali się Piotrek Rubik i Piotrek Kraśko.

"Ich dzieci uczą się w szkołach brytyjskich. Muzyk wydaje na ten cel 68 tysięcy złotych, a były prowadzący „Wiadomości" aż 141 tysięcy. Synowie Kraśki, Konstanty i Aleksander, mają bowiem indywidualny tok nauczania" - czytamy.

Reklama

Okazuje się, że gruntowna edukacja leży na sercu nie tylko gwiazdom. Marta Kaczyńska również nie szczędzi grosza na swoje dwie córki. Ewa i Martynka też chodzą do prywatnej szkoły w Gdańsku.

"Rodzice wybrali dla nich szkołę amerykańską z wykładowym angielskim. Czesne płaci się przez 10 miesięcy od września do czerwca i wynosi 1750 złotych. Ponieważ Martynka jest drugim dzieckiem za nią płaci się 40% mniej, czyli 1050 złotych na miesiąc. W sumie za dwie córeczki Kaczyńska i Dubaniecki muszą płacić więc 2800 złotych miesięcznie, co daje 28 tysięcy rocznie" - informuje gazeta.

Też uważacie, że prywatne placówki są lepsze od państwowych?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama