Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Kaczyńska nie oszczędza na edukacji córek!

Marta Kaczyńska (35 l.) płaci za szkołę swoich pociech naprawdę spore pieniądze. Pozazdrościć!

W świecie "elit" modne jest posyłanie dzieci do szkół prywatnych, za które trzeba jednak słono płacić. W takich placówkach pociechy gwiazd mogą liczyć jednak na specjalne podejście, wysoki poziom, liczne zajęcia dodatkowe i naukę nawet kilku języków obcych.

Reklama

Tabloid "Fakt" stworzył niedawno ranking gwiazd, które na edukacji pociech naprawdę nie oszczędzają. Rekordzistami okazali się Piotrek Rubik i Piotrek Kraśko.

"Ich dzieci uczą się w szkołach brytyjskich. Muzyk wydaje na ten cel 68 tysięcy złotych, a były prowadzący „Wiadomości" aż 141 tysięcy. Synowie Kraśki, Konstanty i Aleksander, mają bowiem indywidualny tok nauczania" - czytamy.

Okazuje się, że gruntowna edukacja leży na sercu nie tylko gwiazdom. Marta Kaczyńska również nie szczędzi grosza na swoje dwie córki. Ewa i Martynka też chodzą do prywatnej szkoły w Gdańsku.

"Rodzice wybrali dla nich szkołę amerykańską z wykładowym angielskim. Czesne płaci się przez 10 miesięcy od września do czerwca i wynosi 1750 złotych. Ponieważ Martynka jest drugim dzieckiem za nią płaci się 40% mniej, czyli 1050 złotych na miesiąc. W sumie za dwie córeczki Kaczyńska i Dubaniecki muszą płacić więc 2800 złotych miesięcznie, co daje 28 tysięcy rocznie" - informuje gazeta.

Też uważacie, że prywatne placówki są lepsze od państwowych?

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje