Reklama
Reklama

Mariusz Pudzianowski pogryziony przez przygarniętego psa!

Mariusz Pudzianowski (39 l.) miał ostatnio spore problemy z psem, którego przygarnął ze schroniska. Strongman opublikował bowiem niepokojące fotki, na których widać, że owczarek niemiecki nieźle zranił sportowca.

Pudzianowski jest kolejną gwiazdą, która tak jak Agnieszka Włodarczyk czy też Rafał Mroczek adoptowała przed kamerami psa ze schroniska. Wszystko na potrzeby show TVP2 pt. "Przygarnij mnie". Gwiazdy adoptują w nim zwierzaki ze schroniska i uczą się żyć z nimi na co dzień. Wszystko to odbywa się oczywiście pod czujnym okiem kamery.

Pudzianowski postanowił przygarnąć do swojego domu 17-miesięcznego owczarka niemieckiego. Beryl został oddany do adopcji, ponieważ był bardzo agresywny i jego pani nie dawała sobie z nim rady. Pudzian uznał, że jest odpowiednią osobą do tego, aby okiełznać niepokorne zwierzę.

Reklama

Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Siłacz przekonał się o tym na własnej skórze. Pudzianowski opublikował bowiem na swoim Facebooku fotki, na których widać, że Beryl nie dał jeszcze za wygraną i nie pozwala się zdominować nowemu właścicielowi.

Ciekawe, czy Pudzianowi uda się okiełznać niesfornego psiaka? Jak obstawiacie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Pudzianowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy