Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Pies grupy Abstrachuje został otruty!

Nieszczęście w domu znanych youtuberów! Pies kolegów Maffashion został otruty przez nieznanych sprawców!

To był ich wielki przyjaciel! Pies Barry nie tylko towarzyszył im w codziennym życiu, ale również występował w ich filmikach, które biją rekordy popularności w serwisach internetowych.

Niestety, jeden z członków grupy Abstrachuje, do której należy m.in. chłopak blogerki Maffashion, ogłosił właśnie na Facebooku, że jego pupil został otruty, w wyniku czego zdechł.

Najpierw Rafał Masny opublikował na swoim profilu zdjęcie z Barrym, pod którym widniał niepokojący wpis. Okazało się bowiem, że pies najadł się rozrzuconej przez kogoś trutki na szczury. Mimo starań weterynarz, który zbadał pupila gwiazdy YouTube'a, nie miał dla niego dobrych wieści. Diagnoza brzmiała jak wyrok: czworonogowi zostały maksymalnie dwa dni życia.

Reklama

W komentarzach znajomi oraz fani vlogera dodawali mu otuchy i wyrażali swoją wściekłość. Nikt nie mógł uwierzyć, że na świecie istnieją tak okrutne osoby, które są zdolne do tego, aby otruć bezbronne zwierzę.

Niestety, na Facebooku Masnego pojawiła się aktualizacja wpisu. Internetowy idol nastolatek oznajmił, że Barry nie przeżył tej nierównej walki z trucizną.

"(...) Nie potrafię zrozumieć, co może kierować taką osobą, ale nie ma tu chyba czego rozumieć. Także ostrzegam, zakładajcie kagańce i patrzcie uważnie na pieseły, bo Barry już nas opuścił" - napisał zasmucony Masny.

Serdecznie współczujemy tak wielkiej straty i jednocześnie prosimy was, abyście uważali na swoich pupili! Niewiele trzeba, aby doszło do prawdziwej tragedii!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: vlog AbstrachujeTV

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje