Reklama
Reklama

Marina zaśpiewa z The Black Eyed Peas? Po sylwestrze dostała propozycję nie do odrzucenia

"Sylwester Marzeń" organizowany przez TVP już za nami. Jak się jednak okazuje, nie cichną echa tego wydarzenia. Według informacji pojawiających się w mediach Marina i Wojtek Szczęśni spotkali się za kulisami z artystami The Black Eyed Peas. 33-latka dostała od muzyków ponoć interesującą ofertę.

Impreza zorganizowana przez TVP wywołała sporo emocji. Na kilka dni przed tym ważnym dniem główna gwiazda Melanie C zrezygnowała ze swojego występu. Jej miejsce zajęła amerykańska grupa The Black Eyed Peas. Na scenie muzycy pojawili się w tęczowych opaskach, które miały być gestem wspierającym środowisko LGBT.

Reklama

Panowie dali prawdziwy popis wokalnych i tanecznych umiejętności. Tego wieczoru na scenę wróciła także Marina, które dała występ na miarę zagranicznych gwiazd.

Marina po "Sylwestrze Marzeń" dostała nietuzinkową ofertę od The Black Eyed Peas

Okazuje się, że za kulisami odbyły się również poważne rozmowy dotyczące dalszej kariery żony piłkarza. Muzycy z zespołu The Black Eyed Peas uważnie przyglądali się występowi Mariny. Show 33-latka bardzo im się spodobało.

"Artyści z zespołu The Black Eyed Peas oglądali występ Mariny na monitorach za kulisami. Bardzo im się podobały układy choreograficzne i wokal Mariny. William James Adams dopytywał też o ubrania Mariny, a nawet chciał przymierzać jej kurtkę" - powiedziała Faktowi osoba z otoczenia Mariny.

Jak się udało dowiedzieć dziennikowi, spotkanie za kulisami zaowocowało również ciekawą ofertą dla Mariny. 33-latka dostała zaproszenie do USA do multimedialnego studia Black Eyed Peas.

The Black Eyed Peas zachwyceni grą Szczęsnego na Mundialu 2022

Członkowie The Black Eyed Peas postanowili docenić również Wojtka Szczęsnego. Podczas rozmowy z piłkarzem wyjawili, że oglądali jego wyczyny na Mundialu. Chociaż kibicowali Argentynie, to hart ducha 32-latka bardzo im się spodobał. Pytali też o to, jakim cudem udało mu się obronić karnego Messiego. Na koniec wykonali wspólną fotografię.

"Black Eyed Peas przyznali się, że co prawda kibicowali Argentynie, ale postawa Wojtka na polskiej bramce zrobiła na nich ogromne wrażenie. Dopytywali też oczywiście, jak udało mu się obronić karnego Messiego" - powiedział Faktowi informator.

Wojciech Szczęsny obdarował Marinę pięknym bukietem

U boku żony pojawił się niespodziewanie w pewnym momencie Wojciech Szczęsny. Wręczył on ukochanej bukiet czerwonych róż. Wszyscy zgromadzeni byli zachwyceni. Marina również nie mogła uwierzyć w gest swojego ukochanego. Na widok szczęśliwego małżeństwa wszyscy zaczęli klaskać. Fotoreporterzy będący na imprezie uchwycili ten wzruszający moment.

Zobacz też:

Marina opowiedziała o chorobie nowotworowej. "Dowiedziałam się, że mam nowotwór na jajniku"

Marina Łuczenko-Szczęsna szykuje się do Eurowizji 2023? Może podbić serca ukraińskich jurorów

Szczęsny musiał walczyć o Marinę. Wokalistka umówiła się z nim, by dać mu kosza


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama