Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała prywatny film z mężem! Tego jej fani się nie spodziewali!

Marina Łuczenko-Szczęsna (29 l.) znana jest z tego, że bardzo chroni prywatność swoją i swojej rodziny. Teraz jednak zrobiła mały wyjątek i pokazała prywatny film z niezwykłej okazji!

Gwiazda, która jest żoną Wojtka Szczęsnego (29 l.) od 2016 roku. W trakcie trwania ich małżeństwa wiele się zmieniło, także podejście Mariny do dzielenia się swoją prywatnością z mediami. 

Wcześniej chętnie udzielała wywiadów, zdradzając różne rzeczy. Potem jednak stwierdziła, że woli niektóre sprawy zatrzymać tylko dla siebie i najbliższych sobie osób. 

Tak też się stało, kiedy Marina zaszła w ciążę. Starała się do samego końca ukrywać rosnący brzuszek. Do tej pory nie pokazała także twarzy małego Liama, który przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku. 

Tym razem jednak celebrytka zrobiła mały wyjątek. Wszystko dla Wojtka, który 18 kwietnia obchodził urodziny! Własnie z tej okazji jego żona złożyła mu życzenia i udostępniła film z urywkami z ich życia prywatnego. 

Na filmie znalazły się nagrania z wakacji, wspólnych przygód, a także z okresu gdy Marina była w ciąży. Pojawiły się także ujęcia ze szpitala, kiedy gwiazdka rodziła. Większość zdjęć i nagrań fani Mariny i Wojtka wiedzieli pierwszy raz. 

Reklama

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Wojciech Szczęsny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje