Reklama
Reklama

Marina chwali się drogą torebką! Twierdzi, że sama na nią zarobiła!

Marina (32 l.) nie chce już uchodzić tylko za żonę Wojtka Szczęsnego. Niedawno kobieta pochwaliła się nagraniem, w którym pokazała publice drogą torebkę marki "Hermes". Celebrytka zaznaczyła, że zarobiła na nią w tydzień!

Marina (posłuchaj) jest nie tylko żoną znanego bramkarza, ale również aspirującą wokalistką i celebrytką. Kobieta może pochwalić się ogromnym gronem fanów, bowiem na Instagramie obserwuje ją już 755 tysięcy osób. Influencerka na swoim kanale promuje nowe produkty i chwali się życiem w luksusie. Ostatnio w sieci zamieściła "zabawne" nagranie ze sobą i mężem w roli głównej. Pokazała na nim bardzo drogą torebkę marki "Hermes". Szczęsna dodała, że "zarobiła na nią w tydzień". 

Reklama

Marina chwali się drogą torebką! Twierdzi, że sama na nią zarobiła!

Marina uwielbia żyć w luksusie, na Instagramie co chwilę dodaje zdjęcia swoich drogich stylówek. Jej relacje dotyczą głównie podróży, latania prywatnym samolotem, imprezowania i pokazywania kolejnych wystrzałowych kreacji. Wiele kobiet pewnie zazdrości jej, że może pozwolić sobie na ciągłe zakupy. Artystka jednak umie "oszczędzać", a ostatnio kupiła kurtkę z przeceny za... 16 tysięcy złotych, zamiast 19 tysięcy! 

Styl Mariny od lat się nie zmienia, a 32-latka już kilkakrotnie pozowała do zdjęć z torebką marki "Hermes". Teraz znów zdecydowała się na zakup modnego dodatku i wybrała ekskluzywny model z nowej kolekcji. Koszt takiego gadżetu sięga nawet 100 tysięcy złotych! Marina nie mogła się nie pochwalić tak drogą torebką i na Tik-toku zamieściła filmik, w którym ukazała swoją "zdobycz". Na nagraniu widać też jej męża, Wojtka, który z nietęgą miną pozuje do obiektywu.

Celebrytka podpisała nagranie: "A Wy co mówicie mężowi, kiedy kupujecie nową torebkę?", a na filmiku przekonuje, że jest to ich wspólny nabytek: "Czyje to jest? Moje, twoje, nasze, wspólne..."

Pod nagraniem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wścibscy fani zarzucili kobiecie, że na jej drogie dodatki musi zarabiać piłkarz. 

Marina postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę i zamieściła wymowny komentarz: 

Następnie napisała, że na taką torebkę zarabia w tydzień!

Wiedzieliście, że z niej taka przedsiębiorcza osoba?


Zobaczcie również:

Marina pochwaliła się pokojem syna! Robi wrażenie?

Marina Łuczenko pokazała, że potrafi oszczędzać! Kupiła kurtkę nie za 19 tysięcy, a za 16!

Marina tłumaczy się z odważnego filmikuWięcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Szczęsny | Marina Łuczenko-Szczęsna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama