Reklama
Reklama

Marianna Schreiber wyznaje: "piszą do mnie LGBT!". Zaskakujące, co chce z tym zrobić

Marianna Schreiber w rozmowie z Onetem zaskakuje. Modelka powiedziała, że zgłasza się do niej wiele kobiet po pomoc, w tym... osoby LGBT! Celebrytka chciałaby aktywnie działać na ich rzecz. Przyznaje, że ma już pewne plany...

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno po jej udziale w "Top Model". Żona ministra PiS postanowiła wyjść z cienia męża-polityka i postawić na własną karierę. W rozmowie z Beatą Tadlą w "Onet rano" przyznała, że program pomógł jej zmienić swoje życie i pozwolił spełniać marzenia.

Marianna Schreiber chce pomagać osobom LGBT

Dziennikarka zapytała celebrytkę, co sądzi o zaleceniach dla dziewczynek, które na lekcjach wychowania fizycznego mają zakładać długie spodnie i koszulki z rękawami, żeby nie kusić chłopców. Marianna Schreiber odpowiedziała, że nie podoba jej się to, ponieważ przekłada się to również na odbiór dorosłych kobiet.

Reklama

Modelka zabrała również głos w sprawie osób LGBT. Przyznała, że pisze do niej wiele kobiet w sprawie pomocy. Wśród nich osoby pojawiają się również nieheteronormatywne kobiety. Schreiber ma plan na to, jak mogłaby im pomóc.

Deklaracja pomocy osobom LGBT jest o tyle ciekawa, że Marianna Schreiber w przeszłości pozwoliła sobie na homofobiczne zachowanie. 3 lata temu na Twitterze zamieściła zdjęcie dziewczyny z tęczową flagą, która siedziała w autobusie. Pod postem napisała "Won z mojego miasta". Modelka po latach przeprosiła za swoje zachowanie. Czy aktywizm na rzecz osób LGBT ma dać temu dobitny wyraz?

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan nie może sobie z tym poradzić! Jedyna nadzieja w mężu

Basia Kurdej-Szatan wydaje autobiografię! Zdradzi w niej ważny sekret!

Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani oniemieli!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy