Reklama

Reklama

Reklama

Marianna Schreiber pozbawiona możliwości oglądania męża! Co teraz zrobi?

Marianna Schreiber (28 l.) znów wywołała internetową burzę. Była uczestniczka programu "Top Model" przeżyła szok, gdy przekonała się, że nie może obejrzeć wystąpienia z udziałem własnego męża. Żona Łukasza Schreibera postanowiła nagłośnić sprawę.

Marianna Schreiber chciała zobaczyć wystąpienie męża

Edyta Kazikowska to postać, którą użytkownicy Twittera znają doskonale. Wielbicielka Prawa i Sprawiedliwości regularnie publikuje w sieci rozmaite materiały związane z życiem partii oraz bieżącymi wydarzeniami z udziałem jej polityków. Kobieta jest mocno zaangażowana we wszystko, co wiąże się z partią rządzącą. W przeszłości chwaliła się internautom m.in. wspólnym zdjęciem z Jarosławem Kaczyńskim.

Kazikowska z wypiekami na twarzy śledzi najświeższe doniesienia ze świata polityki. Nic więc dziwnego, że jej uwadze nie mogło umknąć również wystąpienie Łukasza Schreibera. Poseł PiS, a prywatnie mąż skandalistki Marianny Schreiber tak zadziwił kobietę swoim ostatnim wystąpieniem, że postanowiła udostępnić je na swoim profilu.

Reklama

Łukasz Schreiber w krótkiej wypowiedzi wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem argumenty opozycji są błędne i nie mają zastosowania. Polityk przywołał zdumiewający przykład sądu skazującego wójta za wykonanie poleceń władzy państwowej. Nagranie z udziałem Łukasza Schreibera chciała obejrzeć jego żona, Marianna. Niestety, gdy weszła na profil Edyty Kazikowskiej, czekało ją przykre rozczarowanie. 

Marianna Schreiber pozbawiona możliwości oglądania męża!

Marianna Schreiber weszła na profil Edyty Kazikowskiej, aby obejrzeć wystąpienie swojego męża. Niestety gdy kliknęła w jej konto okazało się, że internautka wcześniej ją zablokowała. Czym żona Łukasza Schreibera tak bardzo jej podpadła? 

Marianna Schreiber od razu postanowiła nagłośnić sprawę. Na swoim profilu na Twitterze opublikowała zrzut ekranu pokazujący, że Edyta Kazikowska blokuje jej profil. Schreiber nie może zrozumieć, dlaczego kobieta uniemożliwia jej obserwowanie należącego do niej profilu, chociaż nigdy nie miała z nią żadnej styczności.

Niestety jak na razie Marianna Schreiber nie doczekała się odpowiedzi ze strony Kazikowskiej. Aktywistka nie zamierzała jednak porzucić dziennikarskich dociekań, dlatego w sieci odnalazła opinię Katarzyny Lubnauer. Słowa polityk zaintrygowały żonę Łukasza Schreibera, dlatego ta zwróciła się do swojego ukochanego z prośbą o wyjaśnienie sprawy. 

Zobacz też:

Andrzej Zaucha musiał wracać do kraju. Zdradził przyczyny ewakuacji z Rosji

Mateusz Borek pokrętnie tłumaczy się ze skandalicznego spotu: "Nigdy nie był seksistą"?

Jak marynować mięso? Sekretny składnik - soda

Ukraina. SBU: w przechwyconej rozmowie żołnierz rosyjski mówi, że kazano im strzelać nawet do dzieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Łukasz Schreiber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy