Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski: Przeżywają drugą młodość!

Po wyprowadzce obu córek Maria Winiarska (68 l.) i Wiktor Zborowski (68 l.) jeszcze mocniej się do siebie zbliżyli, choć boli ich, że jedna z córek i wnuczki są tak daleko...

Opaleni i wypoczęci wrócili z kilkutygodniowego pobytu w Brazylii. Maria Winiarska i Wiktor Zborowski wyjechali w połowie grudnia do starszej córki Hanny, która od kilkunastu lat mieszka w Ameryce Południowej.

Reklama

Wreszcie mogli nacieszyć się wnuczkami: Niną i Milą, no i jak należy świętować dzień babci i dziadka!

"Tęsknimy za nimi. Boli nas, że są tak daleko. Teraz to one przyjadą do nas, ale dopiero w czasie wakacji" – zdradza "Rewii" Maria.

Po powrocie zaszyli się w swoim domu pod Warszawą, gdzie korzystają ze spokoju i ciszy, do których chyba jeszcze nie przywykli…

"Kiedy córki się wyprowadziły, zostaliśmy sami. Teraz jesteśmy dwójką emerytów z psami. Zbliżyliśmy się i mamy dla siebie więcej czasu. W naszym związku zrobiło się inaczej, ale fajnie –" zdradza Maria Winiarska.

Są bardzo różni, bo Maria to ranny ptaszek, a jej mąż do nocy opowiadałby jej o rundzie golfa, którą zagrał z kolegami w dzień. 

Ale miłość, która ich połączyła wiele lat temu, pozwoliła im przezwyciężyć wszelkie trudności i być ze sobą do teraz.

Aktorka nie kryje, że w małżeństwie przeżywają drugą młodość. I już nie mogą się doczekać kolejnego wspólnego wyjazdu do domku na Mazurach. 

Tam odpoczywają, czytają książki, pan Wiktor łowi ryby i marzy o spokoju.

A jego żona marzy o spektaklu muzycznym, w którym wystąpiłaby u boku męża i młodszej córki Zosi. I wierzy, że to marzenie już niebawem się spełni.

***

Dowiedz się więcej na temat: Wiktor Zborowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje