Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maria Wiktoria Wałęsa, czyli jazda bez trzymanki

Maria Wiktoria Wałęsa (25 l.), córka byłego prezydenta RP, nigdy nie należała do grzecznych dziewczynek.

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" lubi imprezować i czerpać z życia to, co najlepsze i najpikantniejsze.

Reklama

Niestety, jak donosi "Super Express", córka Lecha Wałęsy nie przypomina już smukłej i wysportowanej dziewczyny jaką mogliśmy podziwiać w "Tańcu...". Wałęsówna poważnie przybrała na wadze i jest jej teraz znacznie więcej. Jednak nie wpłynęło to bynajmniej na jej styl życia.

Podczas ostatniego dnia festiwalu w Sopocie, Maria Wiktoria Wałęsa wzbudzała powszechne zainteresowanie. Spotkać ją można było w jednym z sopockich klubów, gdzie wraz ze swoją wielką przyjaciółką Edytą Herbuś bawiła się wyśmienicie.

Zabawa była tak przednia, że córka prezydenta miała poważne problemy z utrzymaniem się na nogach i trafieniem w drzwi taksówki. Wymagała w tej kwestii niewątpliwie pomocy współtowarzyszy.

Impreza przeniosła się do taksówki, gdzie Maria Wiktoria miała ochotę nadal tańczyć - być może był to skutek zaaplikowania zbyt mocnego wspomagacza.

Jaka przyszłość czeka córkę byłego prezydenta - nie wiadomo. Pewne jest jednak, że Maria Wiktoria nie pokazała jeszcze wszystkiego, na co ją stać. Czekamy więc cierpliwie, Mario Wiktorio.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje