Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marek Włodarczyk jednak nie weźmie ślubu z Sandrą?

„Twoje Imperium” twierdzi, że Marek Włodarczyk (63 l.) zaprzecza, jakoby szykował się do ślubu z młodszą od siebie Sandrą. „To bzdura” – mówi. Co zatem z pięknym pierścionkiem, który dumnie prezentowała 24-latka?

Sandra Kościelniak ma 24 lata, pochodzi z Gniezna. Do stolicy ściągnął ją gwiazdor "Klanu" Tomasz Stockinger, którego poznała dziesięć lat temu w hotelu w Kołobrzegu, żeby - jak mówiono - pomóc jej spełnić marzenie o karierze aktorskiej.  

Reklama

Kilka razy widziano ich razem na celebryckich salonach. Plotkowano nawet, że są parą, ale popularny aktor zdecydowanie temu zaprzeczył.  

Niedługo potem Sandra zaczęła się pokazywać u boku innego aktora, Marka Włodarczyka. Szybko znaleźli wspólny język, chociaż jest młodsza od jego najstarszego syna.  

Od dwóch lat są niemal nierozłączni: razem podróżują, chodzą na bankiety i... ponoć mieszkają. Od niedawna mówi się też, że wkrótce wezmą ślub. 

Dziennikarze "Twojego Imperium" zatelefonowali więc do aktora z gratulacjami. Ale Marek Włodarczyk... zaprzeczył temu!  - To bzdura! Nie wiem, kto to wymyślił! - oświadczył zdegustowany.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Marek Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje