Reklama
Reklama

Marcin Prokop pozwolił sobie na zbyt wiele? Dołożył do pieca na gali Bestsellery Empiku 2022!

Marcin Prokop (45 l.) lubi pofolgować sobie przed kamerami. Prezenter słynie z ciętego języka i żartów, które niejednego mogłyby zaboleć. Gwiazdor pokazał, co potrafi podczas Bestsellerów Empiku, gdzie w niewybrednych słowach odniósł się do Edwarda Miszczaka, który jeszcze niedawno był dyrektorem programowym TVN...

Edward Miszczak przeszedł do Polsatu

Edward Miszczak od 1997 roku był związany ze stacją TVN, gdzie pełnił rolę dyrektora programowego. W ubiegłym roku znienacka gruchnęła wiadomość o tym, że jego drogi z TVN rozeszły się na dobre. W mediach zawrzało, gdy okazało się, że dyrektor przechodzi do Polsatu.

Być może to z tego powodu jego byli pracownicy poczuli się nieco śmielej. Ostatnio "niezły popis" dał Marcin Prokop, który postanowił nieco zakpić sobie z Miszczaka podczas gali Bestsellerów Empiku. 

Marcin Prokop zadrwił z Edwarda Miszczaka?

Marcin Prokop jest gospodarzem gali Bestsellerów Empiku nie po raz pierwszy. Organizatorzy najwyraźniej lubią to, w jaki sposób zabawia publiczność. Kilka razy zdarzyło mu się przesadzić z drwiną, narażając innych na krytyczne opinie. To samo przydarzyło mu się również na tegorocznej gali.

Reklama

Prokop chciał błyskotliwie zapowiedzieć wejście wręczających nagrody w kategorii "Książka" Katarzynę Puzyńską i Wojciecha Chmielarza. Wówczas prezenter pozwolił sobie na takie słowa:

"Gdybym był dyrektorem programowym tej stacji, niestety rozmiar nie pozwala mi wejść w te buty, to pomyślałbym sobie, że ta para byłaby świetną podporą pasma śniadaniowego. Kasia i Wojtek. Wszyscy ich kochają, a oni kochają książki" -  rzucił Prokop ze sceny.

Prawdą jest, że prowadzący nie sprecyzował dokładnie, kogo miał na myśli, ale nietrudno dopatrzeć się w jego słowach aluzji do Edwarda Miszczaka.

Aż trudno uwierzyć, że organizatorzy gali pozwolili na takie żarty podczas wydarzenia, które w założeniu ma promować kulturę.

Zobacz też:

Edward Miszczak ma u swojego boku ukochaną żonę. To na nią może liczyć w każdej sytuacji

Gwiazdy Polsatu świętują w restauracji Mateusza Gesslera. Na przyjęcie przybył Edward Miszczak

Edward Miszczak nowym Dyrektorem Programowym Telewizji Polsat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak | Marcin Prokop | Bestsellery Empiku 2022 | Polsat | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy