Reklama
Reklama

Marcin Prokop nie ma złudzeń co do własnej córki! "Zawsze odstawałem, ona też"

Marcin Prokop od wielu lat cieszy się opinią jednego z najbardziej popularnych dziennikarzy telewizyjny. Prowadzący (zdaniem wielu) najlepszy duet prowadzących w "Dzień Dobry TVN" wraz z Dorotą Wellman, a jego specyficzny styl bycia przyniósł mu mnóstwo zwolenników, ale tez pokaźne grono hejterów. Z czymś podobnym musi się mierzyć córka gwiazdora, Zofia Prokop, bo podobno jest niezwykle podobna do ojca z charakteru.

Marcin Prokop: życie prywatne

Znany dzięki wieloletniej współpracy z TVN-em dziennikarz Marcin Prokop nieczęsto otwiera się na tematy prywatne. Na jego Instagramie pojawia się mnóstwo zdjęć z codziennego życia wziętych, ale prezenter przeważnie występuje na nich w pojedynkę. Nie znajdziemy tam w zasadzie jego rodziny, o której długo nie opowiadał zbyt wiele. Zmieniło się to dopiero ostatnio, gdy w wywiadzie opowiedział o relacjach łączących go z 17-letnią Zofią Prokop.

Reklama

Wygląda na to, że pierwsza rozmowa zainspirowała Prokopa do większego otwarcia się na opowiadanie o życiu córki w mediach. W kwietniowym wydaniu magazynu "Twój Styl" dziennikarz opowiedział dalsze szczegóły na temat urodzonej w 2006 roku nastolatce. Wygląda na to, że dziewczyna przejęła dużo z charakteru po tacie!

Zofia Prokop - ukochana córka Marcina Prokopa odstaje od rówieśników?

Marcin Prokop nie ukrywa w wywiadzie, że wielokrotnie słyszy od internautów, że powinien wreszcie dorosnąć. Sam jest jednak jak Tygrysek z "Kubusia Puchatka", a wokół wszędzie widzi smutnych Kłapouchych. Ten brak "napinki" pozwala mu łatwo dogadywać się z dziećmi, które "chyba czują w nim bratnią duszę". Jak to wszystko przekłada się na kontakty z córką?

Według słów jej ojca Zofia Prokop podobnie jak on nie przejmuje się tym, co ktoś o niej myśli. Jest swego rodzaju outsiderem, który nie do końca pasuje do społecznych standardów: "Nigdy nie byłem przez rodziców programowany na przyszłego zwycięzcę, wyposażany w kompetencje z kursów i korepetycji. To pozwoliło mi zachować w sobie wiele z dziecka. I dało odporność na presję. Nie interesuje mnie, co ktoś o mnie myśli. Wierzę, że córka ma to po mnie. Zawsze odstawałem, ona też. Cenimy to oboje. Jeśli świat akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy, to dobrze, a jeśli nie, trudno" - zaznaczył Prokop.

Marcin Prokop wziął ślub z instruktorką jogi Marię Prażuch

Zakochani tworzą związek już od 20 lat, bo poznali się na imprezie wspólnych znajomych w 2003 roku. Trzy lata później na świat przyszła ich córka. Marcin Prokop i Maria Prażuch-Prokop ślub wzięli ostatecznie dopiero w 2011 roku. Przez cały ten czas w życiu prywatnym pozostają niemal nierozłączni, ale żona i córka bardzo rzadko towarzyszą mu na eventach i publicznych imprezach. Zofia podobno w ogóle nie przejmuje się tym, że Marcin Prokop cieszy się dużą rozpoznawalnością. Dla niej jest po prostu jej tatą.

Zobacz też:

Żona Marcina Prokopa przeżyła poważne załamanie nerwowe. Była bliska śmierci!

Marcin Prokop dał się zapakować w gips. W tle wielkie pieniądze!

Maria Prażuch-Prokop zachwyca sylwetką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Maria Prażuch-Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy