Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar się nie lubią? Szykuje się wielki konflikt?!

Marcin Prokop (38 l.) i Jarosław Kuźniar (37 l.) pracują razem już nie tylko dla jednej stacji, ale i w tym samym programie. Jeszcze przed debiutem Jarka w „Dzień Dobry TVN” jego kolega z pracy pouczał go, jak powinien się zachowywać. Teraz Prokop ma powody do zmartwienia. Kuźniar widocznie wziął sobie jego słowa do serca i wygląda na to, że widzowie wolą właśnie jego!

Nie jest tajemnicą, że Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar nie darzą się sympatią. 

Reklama

Dowiedziawszy się o transferze dziennikarza programu "Wstajesz i wiesz" z TVN 24 do DDTVN, prezenter był sceptyczny, czy ten poradzi sobie z nowym zadaniem. Wypomniał Kuźniarowi, że w przeszłości naigrywał się z tego typu programów.  

"Pogardliwy stosunek do telewizji śniadaniowej często bywał potem weryfikowany przez osoby, które stawały się częścią tej telewizji. Myślę, że Jarek też zweryfikuje swoje poglądy" - powiedział Prokop na łamach tabloidu.  

Dodał, że Kuźniar będzie musiał przejść ogromną metamorfozę, by odnaleźć się w DDTVN.  

"Do tej pory był solowym zawodnikiem. Natomiast tutaj ma do zbudowania duet. Jeżeli będzie w stanie schować swoje ego do kieszeni i trochę się wyciszyć, wycofać, żeby dać pole drugiej osobie, to będzie znaczyło, że jest dojrzałym telewizyjnym graczem" -skwitował. 

Widzowie wolą Kuźniara

Prokop z pewnością nie przypuszczał, że nowy prezenter DDTVN przystosuje się do nowych zadań tak szybko. I zagrozi jego pozycji w programie.  

Jak pokazują wyniki oglądalności wrześniowych odcinków, duet Kuźniar i Anna Kalczyńska (39 l.) cieszył się większą popularnością niż Prokopa i Wellman (54 l.).  

W tygodniu, gdy Kuźniar i Kalczyńska byli gospodarzami programu, przed telewizorami zasiadało średnio 468 tys. widzów. W następnym tygodniu, gdy DDTVN prowadzili Prokop i Wellman, dotychczasowi ulubieńcy publiczności, oglądało go tylko 426 tys. widzów. 

"Marcinowi, który dotychczas był ulubieńcem widzów, jest to bardzo nie w smak" - zdradza "Na żywo" pracownik stacji. 

Prokop i Kuźniar mają więc kolejny powód do konfliktu.

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Jarosław Kuźniar

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje