Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel wszedł radośnie w weekend. Obejmuje go tajemnicza kobieta!

Marcin Hakiel wciąż pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie, na którym widzimy jak obejmuje go tajemnicza kobieta. Czyżby chciał coś zasugerować?

Cichopek i Hakiel: rozstanie

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek swoje pięć minut jako para mieli przeszło piętnaście lat temu, gdy wygrali 2. edycję "Tańca z gwiazdami" i związali się ze sobą także prywatnie. Wówczas w Polsce nastąpiła istna "cichopkomania", co aktorka i tancerz świetnie wykorzystali. Nagrali kurs tańca, pojawiali się na pokazach w centrach handlowych, udzielali wspólnie wywiadów i byli zapraszani na imprezy branżowe.

Reklama

Z biegiem czasu w show-biznesie pojawiły się jednak nowe twarze, przez co Cichopek i Hakiel zeszli na dalszy plan. W ostatnich latach z pewnością nie byli już zaliczani do jednych z najgorętszych par w show-biznesie.

Od wiosny tego roku znów jest o nich głośno, a wszystko za sprawą ich rozstania, o którym poinformowali na początku marca. Para wciąż nie otrzymała formalnie rozwodu, jednak wedle doniesień ma to nastąpić jeszcze w trakcie wakacji.

Od tego czasu nie ustają także spekulacje na temat ich rzekomych nowych partnerów. Kasia Cichopek od początku łączona jest z Maciejem Kurzajewskim, choć żadne z nich nigdy nie potwierdziło tych rewelacji. Marcin Hakiel swego czasu sam podgrzał nieco plotki, zwierzając się Oli Kwaśniewskiej, że jego żona potrzebowała wolności dla innego mężczyzny. To wówczas właśnie oczy wszystkich zostały skierowane na Kurzajewskiego.

Marcin Hakiel w objęciach tajemniczej kobiety

Marcin Hakiel tuż po rozstaniu zaczął sugerować, że jest otwarty na nową miłość. Niedawno pojawiły się pogłoski, że w jego życiu pojawiła się kobieta, którą poznał przez internet. Jej tożsamość jednak jest do dziś nieznana.

Co ciekawe, teraz sam zainteresowany opublikował na instastory zdjęcie z tajemniczą kobietą. Na zdjęciu widać jednak jedynie jej ręce, którymi oplata tors tancerza.

Czyżby to była zapowiedź, że już wkrótce ujawni nową miłość? Niewykluczone, choć można też przypuszczać, iż zdjęcie zostało zrobione np. na sali tanecznej podczas prób, a ową tajemniczą może być któraś z tancerek z jego szkoły tańca. Jedno jest pewne - właśnie w takim nastroju Marcin Hakiel wszedł w weekend, o czym świadczy hasztag "weekendvibes".

Myślicie, że Hakiel ujawni w końcu swoją nową miłość?

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel spotkali się na podjeździe

Cichopek złożyła obietnicę dzieciom. Uprzedził ją Hakiel

Kończy się cierpliwość Kremla. Odsuwani kolejni generałowie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama