Reklama
Reklama

Marcin Hakiel w końcu wydoroślał? To jego pierwsze wakacje bez Katarzyny Cichopek. Fani: "Wszystko na pokaz"

Jak widać, Marcin Hakiel (38 l.) z dnia na dzień czuje się coraz lepiej po rozstaniu z Katarzyną Cichopek (39 l.). Tancerz obecnie skupia się na sobie, dzieciach, pracy i zdrowiu psychicznym. Po 17 latach razem na pewno nie jest proste ułożenie sobie życia na nowo, a odpoczynek może w tym pomóc. Jak wypoczywa Marcin Hakiel?

Marcin Hakiel od marca przeszedł bardzo dużo, podobnie zresztą jak jego była już partnerka, Katarzyna Cichopek. Po wielu emocjonalnych wzlotach i upadkach, a także fali hejtu w internecie, wygląda na to, że tancerz znalazł już swoje wewnętrzne zen i postanowił kontemplować je na zagranicznych wakacjach.

Marcin Hakiel na wakacjach bez Katarzyny Cichopek

Marcin Hakiel nie rezygnuje z relacjonowania na Instagramie, ale postanowił zmienić otoczenie. Wraz z kolegą wybrali się (nieoficjalnie) do Puerto del Carmen we Włoszech.

Reklama

Dzieląc się opieką nad dziećmi, tym razem Marcin Hakiel postanowił skorzystać z uroków samotnego urlopu. Na Instagramie tancerz dodaje zdjęcia, które krótko opisuje "#caughtinthemoment", "#workhardplayhard" lub "#anotherdayanotherrun".

Marcin Hakiel na wakacjach bez Cichopek. Fani zachwyceni

Fani podczas całej dramy związanej z rozstaniem Cichopek i Hakiela podzielili się na dwie grupy - jedna z nich cały czas wspierała i dopingowała tancerza, a druga krytykowała go bez żadnej litości.

Pod najnowszymi zdjęciami Marcina przeważającymi komentarzami są pochwały z "ogarnięcia się" i życzenie dobrej zabawy:

Oczywiście znaleźć można też krytyczne głosy, takie jak:

Im więcej czasu minęło od słynnego oświadczenia o rozstaniu, tym widać, że Hakiel coraz lepiej znosi ponowne bycie singlem. Na Instagramie @marcinhakiel możemy oglądać piękne okoliczności przyrody i zachody słońca. Nawet trochę zazdrościmy urlopu!

Zobacz też:

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, w czym wystąpi w Sopocie. Ta kreacja to hit sezonu

Katarzyna Cichopek szaleje na warszawskiej starówce. Fani dopytują, z kim... Odpowiedziała!

Avril Lavigne w odważnej stylizacji zdobywa czerwony dywan. Punkowa księżniczka?

Wojska ukraińskie zbliżyły się do granicy z Rosją. "Symboliczny sukces"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy