Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel na siłowni wylewa siódme poty po rozstaniu z Cichopek! Nie był tam sam!

Katarzyna Cichopek (39 l.) i Marcin Hakiel (38 l.) wywołali niemałe poruszenie w mediach, gdy poinformowali, że po 17 latach wspólnego życia postanowili się rozstać. Wiadomość ta szczególnie zszokowała fanów, bowiem w mediach społecznościowych uchodzili za idealne małżeństwo. Pojawiły się nawet plotki, że na ich drodze miał stanąć ktoś trzeci... Hakiel postanowił rozładować emocje na siłowni.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2006 roku na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Aktorce znanej przede wszystkim z "M jak miłość" i tancerzowi udało się wytańczyć nie tylko wygraną, ale i płomienne uczucie, które mogła obserwować cała Polska.

Widzowie niemalże od pierwszego odcinka 2. edycji show mogli obserwować rodzące się pomiędzy nimi uczucie. Przez kolejne siedemnaście lat para raczyła swoich fanów idealnymi fotkami w mediach społecznościowych, przekonując tym samym, że ich związek jest idealny.

Reklama

To koniec małżeństwa "Cichopków"

Jak wielkie było rozczarowanie, gdy okazało się, że to tylko puste obrazki, a para po 14 latach małżeństwa postanowiła się rozstać. Jeszcze kilka tygodni temu Cichopek publikowała fotki z rodzinnych wakacji na Seszelach, a chwilę później z wypadu na narty.

O problemach ich związku nie wiedzieli nawet koledzy z planu Katarzyny. Jak przekazali w rozmowie z mediami, dla nich ta informacja była również ogromnym szokiem, bo Kasia wydawała się zawsze uśmiechnięta i pełna radości. Nic nie zwiastowało, że ma problemy w życiu prywatnym.

Nasze źródło potwierdziło, że w ich życiu zaczęło się niezbyt dobrze układać, a Hakiel wyraźnie zmienił swój styl.

Hakiel wylewa siódme poty na siłowni

Nie da się nie zauważyć metamorfozy Hakiela. Tancerz postawił bowiem na... platynowe włosy. Mężczyzna dba też o swoją tężyznę fizyczną. Na swoim Instagramie pochwalił się wizytą na siłowni i zaprezentował światu, jak wylewa siódme poty na treningu cardio.

W ćwiczeniach towarzyszył mu również syn, którego także postanowił nieco zaktywizować. Po rozgrzewce na cardio przyszła kolej na... boks!

Na koniec jego relacji nie zabrakło także nagrań z treningów tańca. Hakiela głównym zajęciem jest bowiem prowadzenie licznych zajęć tanecznych w swojej szkole tańca.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek ukrywała to przed wszystkim! Znajomi z pracy byli zszokowani informacją o rozstaniu!

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy