Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Gortat opowiada o relacji z Alicją Bachledą-Curuś. Mają kontakt?

Marcin Gortat (37 l.) i Alicja Bachleda-Curuś (38 l.) kilka lat temu uchodzili za jedną z gorętszych par w rodzimym show-biznesie. Związek ten jednak dobiegła końca i oboje ułożyli sobie życie z innymi osobami. Niedawno sportowiec wrócił do wspomnień o swojej byłej i wyjawił prawdę na temat ich relacji. Mają ze sobą kontakt?

Marcin Gortat od wielu lat jest popularnym sportowcem. Fani z całego świata podziwiali jego dokonania na boisku, kiedy grał dla NBA. Mężczyzna w 2020 roku przeszedł na sportową emeryturę, jednak nadal udziela się w mediach. 

W rodzimym show-biznesie o Gortacie było głośno nie tylko ze względu na karierę w koszykówce, ale także z racji jego rzekomych związków. Według doniesień prasy 37-latek spotykał się z m.in. z Paulą Tumalą i Alicją Bachledą-Curuś. Obecnie jest mężem politolożki, Żanety Stanisławkiej.

Sportowiec niedawno powrócił do relacji z aktorką i wyjawił, czy utrzymują ze sobą kontakt i czy coś ich jeszcze łączy!

Reklama

Marcin Gortat opowiada o relacji z Alicją Bachledą-Curuś. Co ich teraz łączy?

Gortat i Bachleda-Curuś kilka razy pojawili się razem na branżowych imprezach w 2017 roku. Para spotkała się m.in. z księżną Kate i księciem Williamem, gdy w imieniu królowej Elżbiety II wizytowali w Warszawie. Media podawały, że to z myślą o Alicji Marcin podjął decyzję o zmianie klubu, a tym samym przeprowadzce z Waszyngtonu do Los Angeles, aby być jak najbliżej ukochanej.

Powód zerwania znajomości nigdy nie został podany do mediów i wiadomości publicznej. Gortat niedawno poślubił inną kobietę, a Bachleda-Curuś przyjęła oświadczyny swojego ukochanego. 

Były zawodnik NBA w rozmowie z "Jastrząb Post" odniósł się do dawnej znajomości z aktorką. Co wyjawił?

37-latek wyznał również, że nie miał czasu na odwiedzenie kina i sprawdzenie, jak aktorka wypadła w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", gdzie Alicja gra główną rolę.

Zobaczcie również:

Janet Jackson wraca do afery "sutkowej"! Co wyjawiła?

Spór o ustawę covidową. "Antyludzka", "bubel prawny", "donosik plus"

Jak sprawdzić, czy się przeszło infekcję SARS-CoV-2? "Prosty test"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Marcin Gortat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy