Reklama
Reklama

Marcin Dorociński wrzucił fotkę z gołą klatą z Cannes: "moda była zawsze moją mocną stroną"

Marcin Dorociński (48 l.) zachwycił swoich fanów ostatnim zdjęciem na Instagramie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ aktor jest aktywny w social mediach, ale tym razem to fotka z Cannes. Marcin Dorociński pochwalił się wspomnieniem z 1997 roku, a zdjęcie wydobył z samego archiwum wspomnień. Na tym zdjęciu jest mnóstwo interesujących szczegółów!

Wiedzieliście o dużym poczuciu humoru Marcina Dorocińskiego? Aktor obecnie skupia się na rolach teatralnych, ale wciąż możemy go też oglądać w nowych produkcjach filmowych. Jeszcze więcej informacji znajdziemy na jego Instagramie @marcindorocinski, na którym dodaje posty związane z pomocą zwierzętom. Fani obserwujące Instagram Marcina Dorocińskiego wczoraj otrzymali zdjęcie prosto z archiwum aktora. I to nie byle jaką! 

Marcin Dorociński w Cannes

Marcin Dorociński zyskał ogromną popularność dzięki roli policjanta Despero w filmie Patryka Vegi, "Pitbull". Od tamtej pory jego kariera przechodziła tylko na wyższy poziom. Ostatnią głośną, międzynarodową kreacją Dorocińskiego była rola w serialu "Gambit Królowej" jako mistrz szachowy Vasily Borgov.

Reklama

Z okazji obchodzonego festiwalu Cannes, aktor nawiązał w swoim wpisie wspomnienia z tamtego miejsca.

Przechodząc z poważnego tonu wpisu, powoli kierował się ku autoironii.

Marcin Dorociński pokazuje gołą klatę w Cannes

Na zdjęciu z 1997 roku, Marcin Dorociński pozuje na słynnych schodach z Cannes. Na czerwonym dywanie pozuje... w samych szortach i sportowych butach z okularami na głowie i czerwonym plecakiem w ręku. Zdjęcie pochodzi z czasów, kiedy młody aktor skończył stołeczną Akademię Teatralną.

Goła klata ewidentnie spodobała się fankom, które chętnie komentowały na Instagramie zdjęcie z młodości aktora.

Pod zdjęciem aktor dodał serię śmiesznych hasztagów nawiązujących do tej sytuacji: #vogue, #cannesfashion, #ikonamody, #trendy, #trendsetter ,#fashionboy, #metgala, #fashionista.

Fani również dali popis w komentarzach: "Armani, Prada?", "Widać, ze ceni Pan sobie minimalizm", "Coś pieknego... i niedrogo", "Ten styl, ten szyk", "Świetnie dobrane dodatki".

Wiedzieliście, że z niego jest taki śmieszek? Czekamy na kreację z Met Gali!

Zobacz również:

Małgorzata Halber w szpitalu psychiatrycznym: "absolutny festiwal nienawiści do samej siebie"

Urbańska bez stanika, ale za to w dziwnych szelkach odsłania biust. Stylowo?

Dominika Grosicka zaprezentowała się w bikini, a fani w szoku! Martwią się o jej zdrowie: "Wygląda jak anoreksja"

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Dorociński | Cannes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy