Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Bosak zabrał głos po rozwodzie. Wzruszony dziękował za wsparcie dla Ukrainy!

Marcin Bosak (42 l.) na początku marca rozwiódł się z Marią Dębską (30 l.). Kosztowało go to wiele emocji, jednak nie był to koniec trudnego dla niego czasu. Aktor zaangażował się również w pomoc w Ukrainie i jest przerażony, co dzieje się za wschodnią granicą. Dziękował również za wsparcie wszystkim tym, którzy pomogli jednemu ze szpitali we Lwowie. Nie krył wzruszenia.

Marcin Bosaki Maria Dębska już od samego początku musieli mierzyć się z wieloma przeciwnościami. Para związała się tuż po rozstaniu aktora z matką swoich synów, Moniką Pikułą. Wówczas to wielu zarzucało Dębskiej, że rozbiła związek Bosaka.

Aktorka tłumaczyła jednak, że w tym układzie nie było już żadnego uczucia. Mimo że początkowo tabloidy rozpisywały się o nich w atmosferze skandalu, to w końcu i nawet najbardziej zagorzali sceptycy przyjęli do wiadomości - że aktorzy są razem i się kochają.

Reklama

W 2020 roku zakochani postanowili sformalizować swój związek. Ceremonia odbyła się w kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Nic nie zapowiadało, że gorące uczucie skończy się... głośnym rozwodem.

Bolesny rozwód z Dębską

Jakiś czas temu pojawiły się głosy, że Maria i Marcin nie są już razem i coraz częściej z prasy dochodziły sygnały o kryzysie w ich małżeństwie. Jak donosi "Na Żywo". Para rozwiodła się w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi już podczas pierwszej rozprawy, 1 marca.

Marcin Bosak jest teraz skoncentrowany na działaniach w Ukrainie. Kilkukrotnie w swoich social mediach reagował na wydarzenia na wschodnim froncie i nie krył rozpaczy w związku z tym, co spotkało naszych wschodnich sąsiadów.

Aktor poinformował również, że rozpoczyna nową przygodę zawodową. Zdradził, że na takie wyzwanie czekał naprawdę długo.

Bosak poruszony wsparciem dla Ukrainy

Bosak opublikował również post dotyczący pomocy ukraińskiemu szpitalowi we Lwowie. Fundacja neonatus podziękowała za wsparcie aktorowi i doceniła jego wkład w powodzenie całej misji. Marcin również nie krył emocji.

Na Instagramie zadedykował fundacji swój wpis i docenił ich wsparcie dla ukraińskiego personelu medycznego.

Ty też możesz dorzucić coś od siebie! Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy.

Zobacz też:

Bosak mocno o sytuacji w Czernihovie! "To jest zbrodnia"

Maria Dębska i Marcin Bosak już po rozwodzie. Poszło błyskawicznie!

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Bosak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy