Reklama
Reklama

Marcin Bosak dostał drugą szansę! Walczył z guzem!

Marcin Bosak (42 l.) docenia każdy aspekt życia. Aktor nie ukrywa, że ma bolesną przeszłość, ale ma również świadomość, że to, co przeżył, było po coś. Dziś cieszy się drobnymi rzeczami, bo wie, jak ulotne jest życie!

Marcin Bosak to znany aktor. Stał się rozpoznawalny jako Kamil Gryc, współlokator Kingi (Katarzyna Cichopek) w serialu "M jak miłość". Wystąpił również w teledysku do piosenki Macieja Maleńczuka "Ostatnia nocka". Swoich sił próbował także w programie "Taniec z gwiazdami". Ze związku z Moniką Pikuła ma dwóch synów: Władysława i Jana. Obecnie związany jest z Marią Dębską, gwiazdą serialu "Kuchnia". Mężczyzna niechętnie dzieli się swoją prywatnością. Dlatego, gdy kilka tygodni temu opublikował w sieci poruszający wpis, wiadomo było, że coś się wydarzyło!

Reklama

Marcin Bosak dostał drugą szansę! Dekadę temu odmieniło się jego życie!

Marcin Bosak rzadko ujawnia osobiste sekrety. W niedawno opublikowanym wpisie na Instagramie odniósł się do wydarzeń, które miały miejsce 10 lat temu.

Gazecie "Na żywo" udało się dotrzeć do informacji na temat zdarzenia, które odmieniło życie Bosaka. Okazało się, że artysta w wieku 27-lat dowiedział się, że ma guza rdzenia kręgowego. Dla młodego, wysportowanego chłopaka była to tragiczna wiadomość! Ale artysta się nie poddał:

Jak podaje źródło, aktor leczył się u wielu specjalistów, niestety lekarze w Polsce wysyłali go do zagranicznych medyków. Nie ukrywali, że jego przypadek jest skomplikowany, a przy próbie leczenia artysty potrzeba nie tylko ogromnej wiedzy, ale także specjalistycznego sprzętu, którego nie było. 

Swoje życie Marcin zawdzięcza belgijskiemu specjaliście, Jacquesowi Brotchiemu, który podjął się skomplikowanej operacji guza rdzenia kręgowego. Po wybudzeniu się ze śpiączki farmakologicznej, aktor musiał nauczyć się chodzić na nowo. W trudnych chwilach miał przy sobie bliskich, rodzinę i siostrę Anię. 

Lekcja, którą dostał otworzyła go na problemy innych. 

Zobaczcie również:

Ilona Łepkowska wspomina ostatnią rolę Krzysztofa Kiersznowskiego. "Zachwyci widzów"

Maria Dębska przytyła dziesięć kilo do roli! Musiała stanąć przed kamerą nago!

Jacek Braciak krytykuje seriale TVN. Mocne słowa!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Bosak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama