Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka straciła posadę w TVP! Gwiazda nie poprowadzi już "The Voice of Poland”?

Ostatnio w życiu Marceliny Zawadzkiej (31 l.) nie dzieje się najlepiej. Gwiazda jakiś czas temu została oskarżona o oszustwa podatkowe, a teraz wygląda na to, że straciła posadę w jednym z najpopularniejszych programów TVP.

Telewizja Polska przez długi czas była zadowolona z pracy Marceliny Zawadzkiej. Miss Polonia 2011 jest gospodynią "Pytania na śniadanie", ale też współprowadziła program "The Voice of Poland", dodając za kulisami otuchy uczestnikom. 

Teraz portal "Plotek.pl" poinformował, że Marcelina Zawadzka nie poprowadzi nowej edycji muzycznego show. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną mogą być osobiste problemy związane z oskarżeniem o oszustwa podatkowe. 

Afera z udziałem gwiazdy TVP ewidentnie zaszkodziła jej wizerunkowi. 

"Marcelina nie będzie prowadziła kulis "The Voice of Poland". Produkcja jeszcze nie wie, czy ktoś zajmie jej miejsce, ale ma w kim przebierać" - zdradza informator "Plotek.pl". 

Reklama

Telewizja Polska na miejsce Zawadzkiej ma dwie inne kandydatki. Nieoficjalnie mówi się, że nową edycję "The Voice of Poland" poprowadzi Ida Nowakowska lub Tamara Gonzalez-Perea, które również są związane już z TVP. 

Zawadzka ani nikt z produkcji telewizji publicznej nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje