Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka nie będzie współprowadzącą „The Voice of Poland”! Wiemy, kto ją zastąpi

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że władze TVP nie planują w roli współprowadzącej "The Voice of Poland” obsadzić Marceliny Zawadzkiej (31 l.). Informacje okazały się prawdą. Wiadomo już, kto zastąpi prezenterkę w muzycznym show!

Marcelina Zawadzka nie ma ostatnio dobrej passy. Kilka miesięcy temu Miss Polonia 2012 została oskarżona o oszustwa podatkowe. 

Prezenterka wydała stosowne oświadczenia i wyznała, że ten czas jest dla niej wyjątkowo trudny. Prezenterka podkreśla, że nigdy świadomie nie przyczyniła się do złamania prawa, a oszczerstwa kierowane pod jej adresem są po prostu bolesne. 

Cała afera negatywnie odbiła się na wizerunku gwiazdy TVP. Jakiś czas temu przez zarzuty pojawiły się głosy, że Zawadzka nie będzie już współprowadziła"The Voice of Poland". Niestety, plotki okazały się prawdą. 

Reklama

Okazuje się, że nową współprowadzącą muzyczne show telewizji publicznej będzie Małgorzata Tomaszewska (31 l.), która jest znana widzom z "Pytania na śniadanie". 

"Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji 'The Voice of Poland'. Będę kibicowała każdemu z nich. 

Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że 'przygarną' mnie do swojej voice’owej rodziny" - mówi Małgorzata Tomaszewska. 

Informację o tym, że Małgorzata Tomaszewska będzie nową prowadzącą "The Voice of Poland", została potwierdzona również w dzisiejszym programie "Pytania na śniadanie". 

Myślicie, że to dobry wybór?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL