Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski: Oto prawdziwy powód ich rozstania?

Gazeta wyjawia, dlaczego związek Marceliny Zawadzkiej (28 l.) i Mikołaja Roznerskiego (33 l.) nie przetrwał.

Młodzi, piękni i sławni, niemal jak wycięci z żurnala! Prezenterka Marcelina Zawadzka  i aktor Mikołaj Roznerski  mieli szansę zostać jedną z najbardziej gorących par polskiego show-biznesu!

Choć znali się od kilku lat, tylko się przyjaźnili. Jednak wiosną tego roku między nimi zaiskrzyło.

Mikołaj szybko zaczął myśleć o ślubie, upatrzył sobie nawet pierścionek zaręczynowy. Lubili wyjeżdżać za miasto. Ona znalazła wspólny język z synem ukochanego ze związku z aktorką Martą Juras (31 l.), 6-letnim Antkiem.

Niestety, ta piękna miłość właśnie się skończyła. Jak udało się dowiedzieć "Rewii", do rozstania doszło kilka tygodni temu.

Reklama

- To była decyzja Marceliny. Zawiodła się na Mikołaju. Na początku był czuły, szarmancki, opiekuńczy. I nagle stracił zainteresowanie nią i jej sprawami. Jak każdy aktor, jest trochę narcyzem i skupił się tylko na swojej karierze. Marcelina nie chciała błagać go o uwagę i zerwała - zdradza znajoma pary.

Rozstanie szczególnie przeżywa prezenterka. - Marcelina już tyle lat jest sama. Nie rozumie, dlaczego tak się dzieje, bo przecież niczego jej nie brakuje. Miała nadzieję, że jej związek z Mikołajem przekształci się w coś trwałego i już nie będzie musiała więcej szukać. Niestety, znów się zawiodła na mężczyźnie - opowiada "Rewii" znajoma Marceliny Zawadzkiej.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama