Reklama
Reklama

Manuela Michalak była na samym szczycie. Tak skończyła gwiazda pierwszego "Big Brothera"

Manuela Michalak była niewątpliwą gwiazdą pierwszej edycji programu "Big Brother". Bezpośredniość, poczucie humoru i szalony, zaraźliwy śmiech uczestniczki zaskarbiły sobie serca widzów na długo. Udział w show przyniósł Manueli ogromną popularność, w trzy miesiące stała się rozpoznawalną postacią. Potem jednak zniknęła z show biznesu, pojawiając się na ekranach tylko okazjonalnie. Sprawdzamy, co dziś robi Manuela Michalak i jak wygląda.

Manuela Michalak wystąpiła w pierwszej edycji programu "Big Brother", dokładnie 22 lata temu. W owym czasie format wzbudził u nas niemałą sensację. Cała Polska podglądała życie mieszkańców domu Wielkiego Brata, emocjonując się ich perypetiami. Manuela była jedną z bardziej lubianych uczestniczek.

Zawsze uśmiechnięta optymistka, wnosząca w każdy kąt swoją radość i charakterystyczny, zaraźliwy śmiech nie mogła nie spodobać się widzom. Była jedną z pierwszych gwiazd, o których można było powiedzieć, że są celebrytkami. Co dziś robi Manuela Michalak? Jak jej się wiedzie? Okazuje się, że wciąż istnieją miejsca, w których jest gwiazdą.

Reklama

Manuela Michalak: co robiła po programie "Big Brother"?

Manuela Michalak, obok takich osób jak Gulczas czy Klaudiusz Sevkovic zwróciła na siebie uwagę w 1. edycji polskiej wersji programu "Big Brother". Nic dziwnego, że Jerzy Gruza na fali popularności zaproponował jej i paru innym osobom z obsady rolę w filmie "Gulczas, a jak myślisz?". W kolejnym roku była jeszcze kontynuacja tego filmu "Yyyyrek!!! Kosmiczna nominacja", w której Manuela również wzięła udział. 

O produkcjach mówiło się różnie, jednak sama Manuela miała na tyle dużo charyzmy, by TVN zaproponował jej prowadzenie jednego ze swoich formatów. Przez trzy lata celebrytka współprowadziła program "Maraton uśmiechu". Potem zniknęła z ekranów, pojawiając się sporadycznie w roli prowadzącej imprezy lub w programach wspominkowych o "Big Brotherze". W 2002 roku wyszła za mąż za Tomasza Jabłońskiego, jednak małżeństwo z czasem się rozpadło.

Czytaj też: Magda Gessler wyjawiła tajemnicę "Kuchennych Rewolucji". Plotkowano o tym od dawna

Co robi dziś Manuela Michalak?

Po przygodzie z telewizją Manuela wróciła do swojego rodzinnego Lubonia. Ukończyła psychologię, zajmowała się własnym biznesem. Dystrybuowała suplementy diety, pracowała w ubezpieczeniach. Jednak jej oczkiem w głowie pozostaje salon fryzjerski Estilo de Manuela. 

Prowadząc salon Manuela dba o szkolenie swoich pracowników i o to, by pracować na najnowszych produktach. Jak w większości salonów fryzjerskich, również u Manueli można nie tylko zrobić sobie fryzurę, ale i zakupić kosmetyki fryzjerskie. To stąd wzięła się plotka o tym, że "Manuela handluje doczepami". Czego by ludzie nie mówili trzeba przyznać, że Manuela Michalak wciąż wygląda na radosną i szczęśliwą osobę

Czytaj też:

Zawstydzona Wiktoria Gąsiewska tłumaczy się z masażu. Co poszło nie tak?

Justyna Kowalczyk po rodzinnej tragedii ruszyła w góry. Zabrała ze sobą synka

Kacperek z "Rodzinki.pl" świętuje urodziny. Kto jest u jego boku? Znamy ją dobrze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Manuela Michalak | Big Brother | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy