Reklama

Reklama

Reklama

Mandy Rose opublikowała całkiem nagie zdjęcie. Tym razem pokazała za dużo?

Mandy Rose (32 l.) to jedna z najpopularniejszych zawodniczek WWE. Spełnia się nie tylko w kulturystyce, ale również jako fotomodelka, odważnie prezentując swoje wdzięki w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała nawet całkiem nagie zdjęcie! Nie przesadziła?

Mandy Rose z WWE zaskoczyła wszystkich

Mandy Rose jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek WWE. Dla niezaznajomionych warto zdradzić, co dokładnie kryje się pod tym skrótem. Jest to styl walki oparty na klasycznych zapasach, ale wzbogacony o widowiskowe ruchy unikatowe dla wrestlingu, takie jak dźwignie, rzuty czy akcje powietrzne.

Mówi się, że World Wrestling Entertainment to walki prowadzone według ściśle określonego scenariusza, rodem produkcji z Hollywood. Organizacja przyciąga miliony widzów z całego świata, a bilety na pokazy rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Tym bardziej, kiedy na ringu pojawiają się atrakcyjne kobiety...

Reklama

Mandy Rose opublikowała całkiem nagie zdjęcie

Jedną z nich jest wspomniana mistrzyni Mandy Rose, a właściwie Amanda Saccomanno o włosko-amerykańskich korzeniach, która poza zapasami realizuje się w roli fotomodelki. Niestety, niedawno ogłosiła, że jest już zaręczona... a jej serce skradł pewien tajemniczy brunet.

Chociaż Amanda zaczynała jako tancerka, to szybko przerzuciła się na kulturystykę. Właśnie wtedy przyjęła też nowy pseudonim. Na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 3 miliony fanów! Część z nich jednak będzie musiała obejść się smakiem, bowiem Rose założyła osobne konto na portalu "OnlyFans", gdzie prezentuje swoje kobiece wdzięki wyłącznie wybranym subskrybentom.

Ostatnio Mandy przeszła samą siebie i... opublikowała całkiem nagą fotkę, na której była zakryta jedynie dwoma pasami mistrzowskimi!

Jak oceniacie tą sytuację? Zawodniczka wyszła idealnie, a może jednak przesadziła?

Zobacz też:

Sandra Kubicka zdradziła, z kim mogłaby stanąć do walki na ringu. Padły dwa znane nazwiska!

Zmasakrowana Zusje trafiła na SOR. Wszystko przez Lil Masti

Znany piłkarz zmienia dyscyplinę. Teraz chce spróbować w świecie wrestlingu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: mandy rose | WWE

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy