Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Mam dziwną twarz"

Legendarna aktorka i piosenkarka Barbra Streisand żałuje tego, że w młodości zamartwiała się swoim wyglądem. Gwiazda twierdzi, że po latach nauczyła się doceniać swoją "dziwną" twarz.

Gwiazda filmu "Zabawna dziewczyna" przyznała, że gdy dorastała brakowało jej pewności siebie ze względu na jej "niekonwencjonalny" wygląd. Streisand wspomina, że bała się braku akceptacji widzów, gdy zaczynała karierę w świecie rozrywki. Teraz jednak, jak tłumaczy artystka, zaczęła patrzeć na siebie bardziej łaskawym okiem.

Reklama

"Ostatnio oglądałam DVD z moimi starymi filmami i okładki moich albumów... Dotarło do mnie, że wyglądałam tam naprawdę dobrze. Dlaczego wtedy o tym nie wiedziałam?" - oznajmiła 68-letnia gwiazda.

"Zdaję sobie jednak sprawę, że mam dziwną twarz" - przyznała. "Różnie siebie postrzegam. Czasem myślę, że wyglądałam pięknie, ale przy wielu okazjach, że bardzo źle. Szkoda. Ale cóż, nie mam zamiaru z tego powodu płakać. Staram się żyć chwilą i cieszyć się tym, co mam" - dodała aktorka.

Barbrę Streisand można obecnie oglądać na ekranach kin w komedii "Poznaj naszą rodzinkę", gdzie zagrała obok Roberta De Niro, Dustina Hoffmana i Bena Stillera.

Dowiedz się więcej na temat: Barbra Streisand

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama