Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małżeństwo Gardias przed kolejną próbą?

Dorota Gardias-Skóra dostała wielką szansę na karierę w telewizji. Od września wraz z Szymonem Hołownią poprowadzi "Dzień dobry TVN". Czy mąż pogodynki wytrzyma kolejne plotki o jej romansie?

Konrad Skóra nie należy do wyjątkowo wyrozumiałych osób. Jak już wielokrotnie pisaliśmy, mężczyzna czasami szaleje z zazdrości o swoją coraz bardziej popularną żonę. Ona sama nie pomaga ich związkowi, udzielając wywiadów, w których sugeruje, że w ich małżeństwie źle się dzieje.

Reklama

Teraz pan Konrad będzie miał kolejny powód do niepokoju. Jak donosi "Na żywo", Dorocie zaproponowano prowadzenie programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Dla osoby, która marzy o karierze w telewizji, to wielka szansa.

Partnerem Gardias-Skóry ma zostać znany z "Mam talent" Szymon Hołownia. Nie wydaje nam się prawdopodobne, by ta para miała nawiązać romans, ale plotki i domysły z pewnością się pojawią. Może okazać się, że to zbyt wiele dla jej męża.

"Kocha Dorotę, ale sytuacja go przerasta. A do tego koledzy z jednostki żartują, że staje się mężem swojej żony" - mówi koleżanka małżeństwa.

Jest jeszcze jeden problem. Pogodynka wspominała, że teraz widuje się z Konradem tylko w weekendy. Jeśli przyjmie propozycję TVN, co drugi weekend będzie musiała spędzać w pracy...

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias-Skóra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama