Reklama
Reklama

Malwina Wędzikowska: Mężczyźni się jej boją... Wie, dlaczego!

Malwina Wędzikowska (41 l.), jedna z najlepszych polskich stylistek i gwiazda kilku popularnych programów telewizyjnych – nie kryje, że od czasu rozstania z Rinke Rooyensem ma problem ze znalezieniem sobie partnera. „Faceci się mnie boją!” - twierdzi.

Malwina Wędzikowska, jak sama o sobie mówi, od lat funkcjonuje... na obrzeżach show-biznesu. Wcale nie czuje się niedowartościowana z tego powodu, że stoi w drugim szeregu i nie ma w gronie bliskich znajomych najpopularniejszych gwiazd.

Stylistka twierdzi, że ma spory dystans do show-biznesu i wie, jak w nim... pływać. Jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem:

Malwina Wędzikowska jest bardzo oszczędna w mówieniu o sobie, unika wywiadów, a jeśli już komuś uda się namówić ją na zwierzenia, zastrzega, że nie będzie opowiadać o swojej prywatności.

Reklama

Siedem lat od głośnego związku z Rooyensem

Kilka lat temu głośno było o jej związku z byłym mężem Kayah, producenctem Rinke Rooyensem, z którym dzieliła życie, a który po rozstaniu z nią najpierw spotykał się z Katarzyną Wołejnio, czyli jedną z bohaterek reality show „Żony Hollywood”, a potem ożenił się z Joanną Przetakiewicz

Choć od „rozwodu” Malwiny i Rinke (brukowce przestawiały ich zazwyczaj jako żonę i męża, mimo że nie byli małżeństwem) minęło już siedem lat, gwiazda programów TTV „Druga twarz” i „Ostatnia szansa” wciąż ma problem ze znalezieniem partnera. Jest przekonana, że to wina... gwiazdy, pod którą się urodziła!

Usidliła Kubę Wojewódzkiego?

Za to, że jest postrzegana jako skandalistka, Malwina wini media, które właśnie na taką ją wykreowały, sugerując chociażby jakiś czas temu, że usidliła Kubę Wojewódzkiego. Nigdy nie skomentowała, czy prawdą jest, że coś łączyło ją z gwiazdorem TVN, co tylko podsycało plotki. Jak wspominała w jednym z wywiadów:

Malwina Wędzikowska jest przekonana, że ludzie, oceniając ją,  czasami widzą w niej prowokatorkę, podczas gdy ona jest po prostu odważna.

Zobacz też: 

W domu w Skolimowie dochodzi do awantur? Mieszkanka wyznała prawdę

Miss Universe przytyła i mierzy się z hejtem w sieci

POMAGAMY UKRAINIE

***

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Malwina Wędzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy