Reklama
Reklama
Tylko u nas

Malwina Wędzikowska już nie będzie pracować przy "Tańcu z gwiazdami"! Zastąpi ją... a to niespodzianka!

Malwina Wędzikowska (41 l.), która była związana z produkcją "Tańca z gwiazdami" od pierwszej edycji, żegna się z formatem. Jak udało się ustalić Pomponikowi, ex-dziewczyna producenta, Rinke Rooyensa, zostanie zastąpiona przez... Stefano Terrazzino! Zaskoczeni?

Malwina Wędzikowska "wygryziona" przez Stefano Terrazzino

Malwina Wędzikowska od lat była utożsamiana z fantazyjnymi strojami w "Tańcu z gwiazdami". Celebrytka pracowała przy programie od pierwszej edycji i odpowiadała za kostiumy w programie. Jak udało się ustalić Pomponikowi, to jednak przeszłości. W nowej edycji zastąpi ją... Stefano Terrazzino!

Wędzikowska jako stylistka i kostiumograf była do tej pory kojarzona przede wszystkim ze swoją pracą w "Tańcu z gwiazdami". Jak sama zaznaczała, to praca, od której praktycznie nie miała przerwy.

Reklama

Również na planie rozgrywał się jej najgłośniejszy romans - między 2010 a 2015 rokiem tworzyła parę z producentem, Rinke Rooyensem. Po rozstaniu dogadywali się na tyle dobrze, że dalej pracowali razem przy programie, ale z tym już koniec. Obecna żona Rinke, Joanna Przetakiewicz, może odetchnąć, bo jej ukochany już nie będzie się widywał codziennie z atrakcyjną byłą... Za to zastąpi ją przystojny tancerz!

Stefano Terrazzino będzie szył stroje do "Tańca z gwiazdami"

Jak ustalił Pomponik - Wędzikowską zastąpi Stefano Terrazzino. Być może nie każdy pamięta, ale tancerz ma duże doświadczenie w krawiectwie i od wielu lat zajmuje się tworzeniem strojów do tańca.

Niedawno w rozmowie z nami Stefano wspominał, jak rozpoczęła się jego przygoda z szyciem.

Jesteście ciekawi co przygotuje dla tancerzy, tancerek i gwiazd?

Poprzednie edycje możecie sobie przypomnieć w każdej chwili w Polsat Go! KLIKAJĄC TUTAJ.

Zobacz również:

Stefano Terrazzino wspomina początki "Tańca z gwiazdami": Nawet w Oświęcimiu prosili mnie o autografy

Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą "Tańca z Gwiazdami"

Malwina Wędzikowska: Mężczyźni się jej boją... Wie, dlaczego!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy