Reklama
Reklama

Małgosia Rozenek-Majdan ma co świętować! Pokazała zdjęcie z porodówki!

Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (+/-40 l.) wzruszyła fanów na Instagramie...

W Dzień Dziecka Małgonia oficjalnie świętowała swoje 40. urodziny. Złośliwi wciąż sugerują, że tak naprawdę ma nieco więcej. 

Wątpliwości dotyczące metryki Goni pojawiły się kilka lat temu, gdy wystąpiła w telewizji jako "41-letnia matka dwojga dzieci i żona aktorka Jacka Rozenka".  

Ponoć osoby tworzące podpisy w programie po prostu się pomyliły, a ona naprawdę miała wówczas 34 lata. 

Nie do końca w jej zapewnienia wierzyły rzekome koleżanki ze szkoły, które pokazały jej zdjęcie ze studniówki w 1988 roku, potwierdzające że Małgosia jest kilka lat starsza niż podaje. 

Reklama

Ta stwierdziła wówczas, że nie ona jest na studniówkowym zdjęciu a jej sobowtór, który do tego nazywał się Małgorzata Kostrzewska. Ale to wszystko nieważne. 

Z okazji urodzin Radek kupił jej luksusowe auto za blisko pół miliona. Tego dnia Gonia niespodziewanie zawitała także do kliniki leczenia niepłodności, gdzie ponoć wezwano ją w trybie pilnym! 

Nie jest tajemnicą, że Gosia swoich dwóch synów urodziła dzięki metodzie in vitro. Teraz z Radosławem starają się o potomka w ten sam sposób. 

Ostatnio zresztą Rozenek miała co wspominać. Dokładnie 12 lat temu na świat przyszedł jej ukochany Staś Rozenek.

Zdjęciem z porodówki pochwaliła się na Instagramie. 

"12 lat temu urodził się mój pierwszy syn Staś. To była ogromna radość, ale i rewolucja. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że Stanisław rośnie na takiego wspaniałego człowieka, a na moje 'Kiedy to minęło? Przecież dopiero szedłeś do przedszkola'. Staś reaguje w typowy dla nastolatka sposób" 'oj mamo'. Love" - pisze Małgorzata.

Trzymamy zatem kciuki, by Gosia i Radek doczekali się wspólnego tak uroczego bobasa! 


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama