Reklama
Reklama

Małgorzata Teodorska sprzedaje rowery?!

Małgorzata Teodorska (34 l.) najwyraźniej nie tęskni za dawnym życiem celebrytki...

W sklepie rowerowym w Konstancinie Małgorzata Teodorska jest codziennie. To ona go otwiera, dogląda rowerów, a także stoi za kasą, niczym Irka, którą kiedyś grała w serialu "Plebania".

Małgorzata miała aktorskie ambicje. Nie powiodło jej się najlepiej. Ale teraz jest szczęśliwa i najwyraźniej nie tęskni za dawnym życiem celebrytki.

Sklep rowerowy należy do jej ukochanego. Z Dominikiem mieszka od niedawna. Po zakończeniu serialu "Plebania", który uczynił z Małgorzaty Teodorskiej show-biznesową gwiazdę, aktorka nie potrafiła znaleźć swojego miejsca w branży. Ale przede wszystkim nie miała szczęścia w miłości. Po burzliwym związku z biznesmenem Krystianem Zielińskim, zniknęła na kilka lat z Polski.

Reklama

Wcześniej była podejrzewana o romans z Marcinem Dubienieckim. Celebrytka później wyjechała do Dubaju z kolejnym narzeczonym. Wróciła stamtąd już jednak sama. Jej wybranek okazał się, delikatnie mówiąc, mało odpowiedzialnym człowiekiem.

Po powrocie do Polski Małgosia kilka razy pojawiła się co prawda na oficjalnych imprezach, ale bycie celebrytką coraz mniej jej odpowiadało.

Wreszcie zakochała się w skromnym, ale pracowitym i młodszym od niej chłopaku - Dominiku. Czyżby po okresie burzliwego życia wreszcie odnalazła szczęście?

Życie na gorąco
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy