Reklama
Reklama

Małgorzata Socha w bikini ogłasza początek wakacji! Fani patrzyli na jedno...

Małgorzata Socha (42 l.) z całą pewnością jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda "Przyjaciółek" unika skandali i rzadko opowiada w show-biznesie o swoim prywatnym życiu. Socha, mimo że pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie, to niechętnie obnaża się w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała fotkę z wakacji! Fani patrzyli na jedno...

Małgorzata Socha nie tylko jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w show-biznesie, ale może pochwalić się również udanym życiem prywatnym. Nie da się ukryć, że długotrwałe związki w show-biznesie to rzadkość.

Gwiazda niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym

Socha udowadnia jednak, że taka miłość jest możliwa, a gwiazda od czasu do czasu chwali się swoim mężem i zapewnia o łączącym ich uczuciu. Początki nie były jednak takie łatwe i oczywiste. Jakiś czas temu okazało się bowiem, że ukochanemu aktorki nie spieszyło się do ołtarza.

Reklama

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski pobrali się w 2008 roku i doczekali wspólnie trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Aktorka unika skandali w show-biznesie i koncentruje się na życiu rodzinnym.

Socha w czarnym bikini pręży się przed aparatem!

Tym razem postanowiła zrobić jednak drobny wyjątek i pochwaliła się fotką z wakacji. Na zdjęciu szczęśliwa Socha pozuje w rajskim otoczeniu i prezentuje swoją szczupłą sylwetkę w bikini. Fani od razu zwrócili uwagę na piękne widoczki!

W komentarzach nie zabrakło komplementów i miłych słów pod adresem Sochy. Widać, że Małgosia jest w doskonałej kondycji! 

Pozowała w czarnym bikini, a wokół bioder zawiązała chustę w tym samym kolorze. Wzrok przyciągał również umięśniony brzuszek gwiazdy! Nie da się ukryć, że takie kadry na profilu gwiazdy to rzadkość.

A Wam jak się podoba?

Zobacz też:

Magdalena Stępień kazała powtórzyć badania Oliwiera. Zdarzył się cud 

Avril Lavigne w odważnej stylizacji zdobywa czerwony dywan. Punkowa księżniczka?

Małgorzata Socha nie chciała tracić czasu, biegnąc do Jemioła i… popełniła wykroczenie!

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy