Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek zaprasza Kaczoruk do 2. edycji "Projekt Lady"

Konflikt na linii Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i Renata Kaczoruk (30 l.) wciąż trwa. Tym razem do ataku przystąpiła Małgonia.

Program "Azja Express" nie dla każdej gwiazdy oznacza coś dobrego. Przekonała się o tym boleśnie Renia Kaczoruk, która od kilku tygodni jest hejtowana przez widzów TVN-u. Ludziom nie podoba się zachowanie przyszłej-niedoszłej żony Wojewódzkiego (53 l.), która pokazuje tam swoje najgorsze cechy charakteru.

Nie tylko widzowie nie polubili Reni. Kaczoruk zalazła za skórę również innym uczestnikom show, w tym m.in. Małgoni Rozenek oraz jej mężowi.

Ich konflikt przeniósł się również poza program. Zarówno Majdanowie, jak i "Wojewódzcy" nie odpuszczają i przerzucają się wzajemnymi pretensjami i oszczerstwami.

Stawkę podbił Kuba, który w wywiadzie dla "Playboya" przypomniał o rzekomym romansie Rozenek i Piotra Kraśki. W odpowiedzi Małgonia zapowiedziała mu wytoczenie procesu.

Później było już tylko gorzej. Renulka opublikowała bowiem na Facebooku wpis, w którym wypunktowała wszystkie wady Lady Rozenek, w tym wulgarność oraz pazerność na sławę.

Małgonia postanowiła odbić piłeczkę z charakterystyczną dla siebie gracją i humorem. Na Snapchacie TVN-u zaprosiła bowiem Renię do wzięcia udziału w 2. edycji programu "Projekt Lady".

Oprócz tego Majdanowa dała do zrozumienia, że w jej najnowszej książce pt. "Perfekcyjne maniery" jest też kilka rad, które Kaczoruk powinna sobie wziąć do serca.

Reklama

"W mojej książce można znaleźć wszystko! Na przykład jak się dobrze zachowywać, jak nie rzucać kogoś w głowę, jak się umawiasz, że nie będziesz rzucać" - zażartowała Gocha, odnosząc się do znanej już wszystkim sceny z "Azja Express", gdy Renulka rzucała w Pascala jajkami, co zirytowało pozostałych uczestników.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na równie błyskotliwą odpowiedź "narzeczonej" Wojewódzkiego!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Renata Kaczoruk | Projekt Lady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje