Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek szykuje się do wyjazdu z Polski!

Małgorzata Rozenek (pełnoletnia) dla programu "Damą być" jest w stanie zrobić wiele, nawet przełożyć ślub z Radkiem Majdanem i na kilka tygodni wyjechać z kraju!

Bardzo ciężko uzyskać informacje o nowym formacie z udziałem celebrytki. Wiadomo jedynie, że ma to być polska wersja brytyjskiego hitu "From Ladette to Lady" o dziewczynach z problemami, które zmieniają się w prawdziwe damy. Rekrutacja kontrowersyjnych kandydatek już się rozpoczęła.

Reklama

Małgorzata została pozytywnie oceniona przez właścicieli brytyjskiego formatu, głównie ze względu na duży sukces "Perfekcyjnej pani domu".

Jak się okazuje, w Polsce miał on więcej edycji niż w Anglii, stając się prawdziwym przebojem.

Teraz producent i stacja TVN zastanawiają się, jaką rolę przypisać celebrytce w polskiej wersji "Damą być". Możliwości jest kilka: Małgosia może być surowym szefem szkoły lub osobą odpowiadającą za zajęcia kulinarne, naukę nakrywania do stołu bądź aranżowania kompozycji kwiatowych.

Może być też kimś w rodzaju rezydenta lub specjalnego gościa programu.

- Małgorzata wie, że nowej roli poświęci się bez reszty. Jest gotowa nawet wyjechać na dłuższy czas do Wielkiej Brytanii, bo tam, w zamku z rozległymi ogrodami, być może realizowany będzie program - mówi "Rewii" osoba z TVN.

Ślub z Majdanem prawdopodobnie znowu zostanie przełożony...

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje