Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan tak szczera jeszcze nigdy nie była! Poszło o jej wiek!

Wokół wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan krążą już prawdziwe legendy. Sama zainteresowana uparcie twierdzi, że 1 czerwca 2018 roku skończyła 40 lat. Jednak są osoby, które szczerze w to wątpią... W najnowszym nagraniu, jakie opublikowała na swoim profilu, wyjawiła prawdę o swoim wieku!

To, ile Gonia ma lat, jest odwieczną tajemnicą. Powstało już wiele teorii spiskowych na ten temat, a najodważniejsi zagłębiają się w tajniki matematyki i starają się obliczyć, w którym roku urodziła się Małgorzata Rozenek-Majdan.

Przy okazji udzielanych wywiadów, podkreśliła kiedyś, że ta sprawa jest dla niej dość zabawna i nie rozumie całego zamieszenia, bo przecież już wielokrotnie mówiła, że urodziła się 1 czerwca 1978 roku.

Reklama

W najnowszym nagraniu na swoim profilu w mediach społecznościowych kolejny raz poruszyła ten niewygodny dla niej temat.

Gonia w zamieszczonym fragmencie wideo, pochodzącym z jej programu w TVN Style, wypytuje uczestniczkę programu o to, ile ma lat. Rozenek-Majdan nie może uwierzyć w to, że kobieta ma 46 lat, bo absolutnie na swój wiek nie wygląda.

"Kwestia wieku jest dla mnie dosyć drażliwa i zazdroszczę kobietom, które wyglądają młodo. Mimo, że też sama wyglądam młodo... tak mi mówi mój mąż" - skomentowała wiek uczestniki Gosia.

Naszym zdaniem Małgosia nie ma czym się przejmować, bo z każdym rokiem wygląda coraz młodziej!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama