Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba nie przemyślała tego zdjęcia! Co za wpadka!

Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) obecnie wypoczywa po pracowitym okresie razem z mężem Radosławem (46 l.). Oczywiście na jej profilu nie brakuje zdjęć z urlopu, chociaż jednego z nich chyba nie przemyślała do końca.

Celebrytka wraz z synami z poprzedniego małżeństwa i z Radziem, wybrała się na wakacje do Hiszpanii. Pogoda w tej części Europy dopisuje, więc Gosia korzysta ze słońca ile tylko może.

Reklama

Nic dziwnego, że większość czasu spędza nad basenem, opalając się w skąpym bikini. Pochwaliła się zdjęciem, na którym pokazała zgrabne ciało w kostiumie kąpielowym.

Fanki zachwyciły się jej figurą i ponętnymi pośladkami, które eksponowała na zdjęciu, ale oczywiście pojawiło się też pytanie, czy Małgosi wypada publikować takie zdjęcia. Kolejne zdjęcie, także wzbudziło sporo kontrowersji, choć pozornie nie było w nim nic szczególnego.

Gwiazda pochwaliła się książką, którą czyta obecnie wylegując się na leżaku. Obok książki leżały okulary, w których odbił się imponujący biust Małgoni.

Spostrzegawczy internauci od razu zauważyli "tę wpadkę". Nie wiadomo, czy Małgorzata tego nie zauważyła, czy jednak zrobiła to specjalnie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje